Selimpaşa (Silivri) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Selimpaşa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Selimpaşa, Türkiye topraklarında İstanbul ilinin Silivri ilçesine bağlı bir köydür. Selimpaşa yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İstanbul » Silivri » Selimpaşa köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Selimpaşa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Selimpaşa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0554, Boylam: 28.3676

Silivri ilçesi belde ve köyleri

Akören , Bekirli , Beyciler , Büyükçavuşlu , Büyükkılıçlı , Büyüksinekli , Celaliye , Çanta , Çayırdere , Çeltik , Danamandıra , Değirmen , Fenerköy , Gümüşyaka , Kavaklı , Kurfallı , Küçüksinekli , Ortaköy , Sayalar , Selimpaşa , Seymen

Selimpaşa uydu görüntüsü

Selimpaşa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Selimpaşa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Selimpaşa uydudan görüntüsü

Selimpaşa konumu

Selimpaşa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Selimpaşa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Deniz Dermen: Bence Selimpaşa nın denizi ve limanı çok ünlüdür.Birde Selimpaşa yı İstanbula duyuran 30 yıllık Sofram Balık Restaurant vardır , Selimpaşa nın ve İstanbulun en kaliteli ve lezzetli balık restaurantıdır nezih bir mekandır bu yüzden Sofram Balık Restaurant Selimpaşaya birçok ünlü simayı çekmiş ve yıllardır bölgenin tanıtımına gerçekten büyük yararı olmuştur. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.