Çalışkan (Silopi) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çalışkan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çalışkan, Türkiye topraklarında Şırnak ilinin Silopi ilçesine bağlı bir beldedir. Çalışkan yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Çalışkan hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Şırnak » Silopi » Çalışkan beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çalışkan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çalışkan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.2985, Boylam: 42.6428

Silopi ilçesi belde ve köyleri

Aksu , Aktepe , Ballıkaya , Başak , Başverimli, Birlikköy , Bostancı , Buğdaylı , Çalışkan, Çardaklı , Çiftlikköy , Damlaca , Dedeler , Derebaşı , Doruklu , Düzalan , Esenli , Görümlü, Kapılı , Karacaköy , Kavaközü , Kavallı , Koyunören , Kösreli , Ortaköy , Ovaköy , Özgen , Pınaronu , Selcık , Uçağaç , Uyanık , Yazıköy , Yeniköy , Yolağzı

Çalışkan uydu görüntüsü

Çalışkan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çalışkan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çalışkan uydudan görüntüsü

Çalışkan konumu

Çalışkan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çalışkan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.