Silvan harita ve uydu görüntüleri

Silvan Diyarbakır iline bağlı ilçe. daha fazla bilgi

Silvan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Diyarbakır » Silvan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Silvan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Silvan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.1410, Boylam: 41.0093

Silvan ilçesi belde ve köyleri

Akçayır , Akçeltik , Akdere , Akyol , Alibey , Altınkum , Arıköy , Aşağıkaya , Aşağıveysi , Babakaya , Bağdere , Bahçe , Başdeğirmen , Başıbüyük , Bayrambaşı, Bellibahçe , Bereketli , Beypınarı , Boyunlu , Çakıltaşı , ÇAldere , Çardakköy , Çatakköprü , Çevriksu , Çifliçevre , Çiğdemli , Çiğil , Çobantepe , Dağcılar , Danköprü , Demirkuyu , Dolaplıdere , Doluçanak , Duru , Dutveren , Düzalan , Erikyazı , Eskikocak , Eskiköy , Eşme , Gökçetevek , Görentepe , Görmez , Gündüzköy , Gürpınar , Güzderesi , Heybelikonuk , İncesu , Karacalar , Karahacı , Kasımlı , Kavadere , Kazandağı , Keklikdere , Kıraçtepe , Kızlar , Kumgölü , Kumluk , Nohuttepe , Onbaşılar , Ormandışı , Otluk , Sarıbuğday , Sulak , Sulubağ , Susuz , Taşpınar , Tokluca , Umurköy , Üçbasamak , Yeniköy , Yeşilbahçe , Yolaç , Yolarası , Yukarıveysi , Yuvaköy

Silvan uydu görüntüsü

Silvan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Silvan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Silvan uydudan görüntüsü

Silvan konumu

Silvan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Silvan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

captain__black: ben silvan da doğdum 17 yaşınadyım hala silvanda ikamet ediyorum d.bakır ın bazı ilçelerine gitiim hiç biri benim güzel silvanım gibi güzel değildi silvan geçmişten kalan eski bir yerdir geçmişini unutan geleceksiz kalır her biji farqin - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
ARUNG: çocukluğumun başkenti merxas ların diyarı farqin

varmı senin gibi memleket

caddelerinde atılan voltalarından

dağlar selama dururdu

silvan güzel silvan

yiğitliğin başkenti - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
leheng: ez ji bismilim hevalno... lé belé ez pir ji farqin hezdıkım farqin cihé wé di dilé min de pir ciheki taybete... ez egita u delila ya ji birnakım... - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.