Sina Yarımadası harita ve uydu görüntüleri

Sina Yarımadası (Mısır'da: sina سينا;Arapça:sina'a سيناء; çoğu Semitik dide Sinin) Mısır'da yer alan,kuzeyde Akdeniz'le ve güneyde Kızıldeniz'le çevrili üçgen şekilli yarımada.Yüzölçümü yaklaşık 60.000 kilometrekaredir. daha fazla bilgi

Sina Yarımadası harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Sina Yarımadası haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sina Yarımadası haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sina Yarımadası haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 29.4682, Boylam: 33.7609

Sina Yarımadası uydu görüntüsü

Sina Yarımadası ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sina Yarımadası haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sina Yarımadası uydudan görüntüsü

Sina Yarımadası konumu

Sina Yarımadası konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sina Yarımadası) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sina bekar: ismime yakısır birye - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.