Tokuşlar (Sinanpaşa) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Tokuşlar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tokuşlar, Türkiye topraklarında Afyonkarahisar ilinin Sinanpaşa ilçesine bağlı bir beldedir. Tokuşlar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Tokuşlar hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Afyonkarahisar » Sinanpaşa » Tokuşlar beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tokuşlar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tokuşlar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.7584, Boylam: 30.1676

Sinanpaşa ilçesi belde ve köyleri

Ahmetpaşa, Akçaşar , Akdeğirmen , Akören, Ayvalı , Balmahmut , Başkimse , Boyalı , Bulca , Çalışlar , Çatkuyu , Çayhisar , Çobanozu , Düzağaç, Eğice , Elvanpaşa , Garipçe , Gezler , Güney, İğdeli , Karacaören , Kayadıbı , Kılıçarslan, Kınık , Kırka, Küçükhüyük, Nuh, Saraycık , Savran, Sincanlı, Taşoluk, Tazlar , Tınaztepe, Tokuşlar, Yıldırımkemal , Yurukmezarı

Tokuşlar uydu görüntüsü

Tokuşlar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tokuşlar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tokuşlar uydudan görüntüsü

Tokuşlar konumu

Tokuşlar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tokuşlar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.