Sincan harita ve uydu görüntüleri

*Sincan Uygur Özerk Bölgesi, Çin`in doğusunda bir bölge, Doğu Türkistan olarak da bilinir. daha fazla bilgi

Sincan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Sincan haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sincan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sincan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9642, Boylam: 32.5797

Sincan ilçesi belde ve köyleri

Akçaören , Anayurt , Çiçektepe , Çoğlu , Esenler , İlkyakut , İncirlik , Mülkköy , Osmaniye , Polatlar , Saraycık , Tatlar , Yenicimşit , Yenikayı , Yenikent, Yenipeçenek

Sincan uydu görüntüsü

Sincan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sincan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sincan uydudan görüntüsü

Sincan konumu

Sincan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sincan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: Sincan Ankaranın en hızlı büyüyen ve gün geçtikçe güzelleşen ilçelerinden birisidir. - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
haydar: arkadaşlar 2. aile mahkemesi nerede bilen varmı - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sincanlı: ben sincanda oturuyorum ama buralar çok kötü yaaa - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sincanlı: meltem sosakta bir kırathane vardı bulamıyorum bana oranın teli lazım - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
emine: benim teyzem sincanda oturuyo - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
meraklı: sincan hiç güzel bir semt deil kimse oraya taşınmasın - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Hasanseyin: Yeşili Korumak İnancımız, SİNCAN I Yeşillendirmek Görevimizdir.. Selam ve dua ile...Hasan Hüseyin İLERİ - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.