Saraycık (Sincan) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Saraycık harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Saraycık, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı bir köydür. Saraycık yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Sincan » Saraycık köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Saraycık haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Saraycık haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9379, Boylam: 32.5726

Sincan ilçesi belde ve köyleri

Akçaören , Anayurt , Çiçektepe , Çoğlu , Esenler , İlkyakut , İncirlik , Mülkköy , Osmaniye , Polatlar , Saraycık , Tatlar , Yenicimşit , Yenikayı , Yenikent, Yenipeçenek

Saraycık uydu görüntüsü

Saraycık ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Saraycık haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Saraycık uydudan görüntüsü

Saraycık konumu

Saraycık konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Saraycık) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.