Sinop harita ve uydu görüntüleri

Sinop Karadeniz Bölgesinin batı ve orta bölümünde yer alan bir ilimiz. İl toprakları 41° 12’ ve 42° 06’ kuzey enlemleriyle 34° 14’ ve 35° 26’ doğu boylamları arasında kalır. Doğudan Samsun ve Çorum, batıdan Kastamonu illeriyle çevrilidir. Sinop’taki İnceburun, Türkiye’nin kuzeyindeki en uç noktasıdır. Trafik numarası 57’dir. daha fazla bilgi

Sinop harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sinop haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sinop haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sinop haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 42.0272, Boylam: 35.1512

Statik haritalar

Sinop ilçe haritaları

Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli

Sinop uydu görüntüsü

Sinop ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sinop haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sinop uydudan görüntüsü

Sinop konumu

Sinop konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sinop) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

izmirli güzel: Bu yaz güzel sinopunuzu görme şansına nail oldum. Gerçekten Süper nadide yerlerdendir. Eşim Samsunlu 2 yılda bir gideriz. Her gidişimizde gerze ye de uğrarız. Aynen bu yılda öyle yaptık Gerze ayrı bir güzel olmuş birde hamsilosunuza bayıldım - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
müzeyyen: Sinop, Karadenizin bozulmamış harika , küçücük bir şehridir.Karadenizin en sosyal, insanların en rahat edebileceği bir belde. Yaz geceleri harika.Bodrum, Marmaris gibi yozlaşmamış bir şehir.İleriki yıllarda insanların akın edeceği muhakkak. Ne yazıkkı ki güzel şehrimin tanıtımı iyi yapılamıyor.Ben güneyde yaşadığım halde yazın bucennet memleketime koşuyorum.Herkes görsün diyorum. - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Akın GÜNDOĞAN: arkadaşlar sinop güzel bir yer bence erfelek tombul köyüne gelin yani gelinde görün derim karşılayan biziz köyümüze iyikide batum dan göçüz çok güzel - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
nurfer: sinop mu?Ya bır gel de gör sen.dünyca ünlü şelalelerden mı yoksa doğal fıordlar dan mı bahsedeyım bılemedim.yoksa muhteşem plajlardan mı ya da sinop kalesi ya da tarihi cezaevı mı ya da ... sen bır gel de gör buraları - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: sinop tambir cennet yeri tüm herkeze tavsiyem gezsinler ve görsünler - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
enbitanem: cennet gibi memleketim herkesin gitmesini görmesini tavsiye ederim - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
fatma: memlekitim diye demiyorum gerçekten çok güzellll... gezmeyi seviyosanız mutlaka gitip görünn.. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
can: kadı köyü ile dikmen arasında hergün ulaşım var mı gidiş geliş yapılabilir mi?kaç km? - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
salih: sinopun gerze ilçesinde 1 çuval altın bulunmuştur - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
serhat: süper bir şehir tarih kokuyo - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ibrahim EFECAN: Cennet Türkiyemde 59 il gezdim ama inanın Sinop kadar büyülü bir şehir görmedim.Gitmeyi ikinci kez en çok istediğim tek şehir Sinoptur.Umarım bana nasip olacağı gibi sizlerede nasip olur ama muhakkak şansınızı gitmekten yana zorlayın.Gerçek doğal plaji olan tek ilimizdir.Gidincede tarihi müze olan eski cezaevini ziyaret etmeden ve mantı yemeden dönmeyin.Gelincik''ede gidin.Beni ve yazdıklarımı hatırlayın.Selam ve saygılar. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
HANDE: Ayancık ilçesi tam bir yazlık yer,çok eğlenceli ve bir o kadar güzeldir kesinlikle gidilesi bir kasaba :)ben böyle bir güzellik görmedim... - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
rocck: sinop,un pirinci meşur aslında çok güzel yer denizi çok güzel pilaj tarafları

saygılar - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
LEVENT: kestanesi ve mantısı ünlüdür gezilip görülecek en güzel ve şirin illerden birtanesidir mutlaka gidip görün Diyojen ve A.Muhip Dranaz sinop doğumludur - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: sinop un sırık kebabı ünlüdür - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.