Sivas harita ve uydu görüntüleri

Sivas Kurtuluş Savaşının temellerinin atıldığı, Selçuklu devrinin dev eserleriyle süslü, yüzölçümü bakımından Konya'dan sonra ikinci sırada yer alan bir il. Sivas ili topraklarının büyük kısmı İç Anadolu Bölgesi'nin yukarı Kızılırmak bölümünde diğer kısımları ise Karadeniz Bölgesi ve Doğu Anadolu bölgesinde olup, 35° 50' ve 38° 14' doğu boylamları ile 38° 32' ve 40° 16° kuzey enlemleri arasında yer alır. daha fazla bilgi

Sivas harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sivas haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sivas haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sivas haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.7494, Boylam: 37.0211

Statik haritalar

Sivas ilçe haritaları

Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara

Sivas uydu görüntüsü

Sivas ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sivas haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sivas uydudan görüntüsü

Sivas konumu

Sivas konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sivas) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yağmur: sivas denilince başka söze ne hacet. uzaktan bakmakla olmuyor. sivaslı olmak gerek. sivaslı olmayanların anlamasını da beklemiyorum zaten. her güzel görüneni güzel sanıyorsunuz ama asıl güzelliklerden haberiniz yok maalesef. sivas hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadan sivas hakkında yorum yapmanız da ayrı bir komedi zaten. tüm hemşehrilerime kucak dolusu sevgiler. - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Misafir: sivaslıyıh gardaş sivasımın havasına suyuna kurban olurum ırmağının buzunukırıp yıykandığım sivasıma kurbanolurum tüm sivaslılara selam - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
YAHYA EROĞLU: HANİ DERLERYA DOĞDUĞUN YER DEĞİL DOYDUĞUN YERLİSİN HAYİR ASLA 13 YAŞIMDA İSDANBULA GELDİM OGÜNDE SİVASLIYDIM YAŞ 42 ELHAMDÜLİLLAH BUGÜNDE SİVASLIYIM ME MUTLU KENDİGİBİ OLANA TÜM SİVASI VE SİVASLIYIM DİYENLERİ SEVİYORUM SAYĞILAR, - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
elif: sivas benim memleketim orada benim akrabalarım var sivaslılara laf atan diğer yorumculaın dediği gibi kafayı hakkaten yemiştir. - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ayselim: sivas tarihi olan bir kentimiz - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
kaplan: sivaslı severse destan olur... sivaslı kızarsa katliam olur..... - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
fatih_damici@hotmail: allah izin verirse ayın 25 şinde sivas merkeze askerliğe geliyorum askere gideceklere şimdiden hayırlı teskereler - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
toprak: sivas herşyi ile güzel bir memleket sivaslı olmaktantan gurur duyuyorum tüm hemşehrilerime slm faruk - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.
BuqRa_@msn.com: BuqRa_@msn.com SivasL oLmak bi ayrcaLk aska denicek sz yok Tm sivasLIlARI OK Seviyorum XXXXDDDDD - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
Buğra: ŞARKIŞLALIYIM TÜM SİVASLILARA SELAM OLSUN.. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Cihangir: Arkadaslar yine ben ancak görüşlerim değişmedi gerçektende ha köyündeki ha şehir merkezindeki kafa yapısı aynı aynı şeyleri tekrarlamamın bir gereği olmadığını düşünüyorum. ayrıca olaya çok duygusal olarak yaklaşyorsunuz. Sizin görüşünüzdür diyip geçeceğim. Sivas spora a gelecek olursak. Umarım bir 5 gol de burada yer ne diyim böyle ruhsuz takımmı olur. Avrupa nın 3. sınıf takımından yarım düzüne gol ye gel. Yediğin gollerde aham şaham gollerde değil hani. İşte Bülent uygun denen kişi Türkiye birinci liginde oynadığı betbat ve ne olduğu anlaşılamayan oyunu ve neticesinde aldığı şans eseri skorlarla Avrupada da sonuç elde edeceğini sanıyordu ama beni yanıltmadı sivaslıların ve bir çok futbol severi yanılttı. Geçen sende bilmem ne ülkesinin bilmem ne takımına da UEFA kupası elemelerinde mağlup oldu. Böyle bir takım sivas spor ne diyim. Akıllanacak gibide değiller. Ha Türkiyede şampiyon olurmusun olursun kardeşim olmak istersen kafanıda çalıştırırsan elindeki avantajıda kullanırsan neden olmasın ama avrupada bu antrenörün mantığı ile bir halt yiyemes sivas sipor. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sema: Bu harita çok eski, bazı apartmanlar yok.Sanırım 2005 yılına ait.Bazı yollar değişti,burdaki gibi değil.Yinede idare eder :)Sivas tarihi bir kenttir.Deniz sevdalıları bu tarihi dokuyu anlamazlar.Havası soğuk ,insanı serttir. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
çinli...: siwastan birini sewdim hemde çokkk,muğlalıyım ama sivası daha çok sewiyorum.... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
gardaşş: slm arkadaşlar illede sivas diyorum başka bişi demiyorum - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
YUNUSSS : SLM GÜZEL MELMEKETİN GÜZEL İNSANLARI SELAM - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
nihat_585858@hotmail: benim canım sivasıma kimse laf sölemsin.hiç tavsiye etmem yoksa kalıcı hastalık yapar eczanelerde ilacıda yok.cenemi yormama gerek yok bizim ne oldugumuz bellllliiii - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
SVSSNC: zaten şu dünyada bir gazili olmak ayrıcalık bir de sivaslı olmak değil mi...;)))NE MUTLU SİVASLIYIM DİYENE...ŞARKIŞLA - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
albayrak.16@hotmail.: OSMAN PINARININ BAŞI LALELİ.. BİR SU VER İÇEYİM ELİ KINALI.. NE HAVALANIYON GELİN OLALI... BEN SENİ KIZ İKEN SEVEN OĞLANIM..BÜTÜN SİVASLILARA SELAMLAR SAYGILAR BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN KÜÇÜKLERİN GÖZLERİNDEN ÖPERİM - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
albayrak.16@: ben sivasın şarkışla ilçesinden şahin ve bursada yaşıyorum ve sivas kadar güzel bir memleket vatan görmedim tam 6 sene oldu çıkalı bir an aklımdan çıkmnadı tertemiz havası sıcak misafir perver insanı küçükle küçük büyükle büyük olan fedakar vefakar insanı çok mert.. sonuna kadar ölene kadar sivas sivas bazen gözlerim dolar ağlarımda utanmadan.... allaha emanet olun sivaslı dostlar SİVASLI OLSUNDA ÇAMURDAN OLSUN. ŞAHİN TOYDEMİR.ŞARKIŞLA - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
baby_doll200911@hotm: sivasım kelimelerle anlatılmaz o yüzden susuyorummm.... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.