Siverek harita ve uydu görüntüleri

Siverek Şanlıurfa bir ilçesidir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Urfa'ya bağlı 127.000 nufuslu bir ilçedir. daha fazla bilgi

Siverek harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Şanlıurfa » Siverek haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Siverek haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Siverek haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.7570, Boylam: 39.3175

Siverek ilçesi belde ve köyleri

Alagün , Altaylı , Altınahır , Altınlı , Altınpınar , Anacak , Aşağıalınca , Aşağıkarabahçe , Aşağıkaracaören , Aşağıyalankoz , Aşlıca , Avurtepe , Ayrancı , Azıklı , Bağcı , Bakırca , Bakmaç , Başbuk , Batı , Bayırözü , Bekçeri , Benek , Beydeş , Beydeş , Bozkuyu , Böğürtlen , Börüncek , Büyükgöl , Büyükkazanlı , Büyükoba , Büyüktepe , Büyükyakıtlı , Canpolat , Çağa , Çağdaş , Çanakçı , Çatlı , Çavuşlu , Çaylarbaşı , Çeltik , Çepni , Çiftçibaşı , Çinhisar , Çubuklu , D.Güvercin , Dağbaşı , Darıcalı , Deliktaş , Divan , Doğukent , Ediz , Eğriçay , Ergen , Erkonağı , Ertem , Eskihan , Gaziköy , Gedik , Gerçek , Gögercin , Gözelek , Gözeli , Gülpınar , Gürakar , Güvercin (Onar) , Güzelpınar , Hamamörne , Hasırlı , İleri , Kalemli , Kalınağaç , Kamışlı , Kapıkaya , Karabahçe , Karacadağ , Karadibek , Karakeçi , Karakoyun , Kargalı , Karpuzcu , Kavalık , Kayalı , Keçiburcu , Keçikıran , Kesmekaya , Keş , Kıvançlı , Konurtepe , Kurbağalı , Kuşlugöl , Küçükgöl , Narlıkaya , Nohut , Ortanca , Oyman , Oyuktaş , Önder , Örgülü , Peynirci , Sabancı , Salur , Sarıdam , Sarıören , Savucak , Siverek , Soydan , Söylemez , Sumaklı , Şekerli , Tanrıverdi , Taşağıl , Taşhan , Taşkara , Taşlı , Tavukçu , Turna , Tutumlu , Uzunziyaret , Üstüntaş , Yoğunca , Yücelen , Zincirliçay

Siverek uydu görüntüsü

Siverek ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Siverek haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Siverek uydudan görüntüsü

Siverek konumu

Siverek konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Siverek) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.