Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: SİYAVUŞPAŞA MAH. BARBAROS CAD. OKUL SK. NO:1 BAHÇELİEVLER Telefon: 2124420762 Faks: 2124420950) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bahçelievler » Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu konumu

Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

6.g ye: ben eskiden 6.g de okuyordum .ve o sınıf çok ğrençti.iyikide gitmişim.o okulun öğretmenleri hiç güzel değil ama benim gitttiğim okul çok güzel ben yemi okulumu çok seviyorum .aslın da 6.g nin öğrencileri çok güzel.o sınıfı çok seviyorum.ama o sınıfta didem duruktan beri o sınıfın düzeni bozuluyor.ama öğretmenleri hiç 1 işe yayramıyor - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
pinokyoya cevap: sen olduğun sürece çok iğrenç bir sınıftı. sen gittikten sonra çok güzel oldu. iyiki gittin. buda sana kapak olsun. hep seni döven kişi merve. - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
PİNOKYA: BEN 6-G Yİ HİÇ SEVMİYORUM BENNNNNN PINAR - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
pinokyo: ben pınar eskiden 6-g de okuyordum iyikide gitmişim.hiç güzel 1 sınıf değil.bennnnnnnnn pınar - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.