Soçi harita ve uydu görüntüleri

Soçi, Rusya Federasyonu`nda, Krasnodar Kray`da kent.Kafkaslar`ın batı kesiminin eteklerinde, Karadeniz kıyısında bulunur.1896`da eski Navaginskoye Kalesi`nin bulunduğu yerde kurulan kent, 1902`den sonra bir tatil yöresi olarak gelişmiştir. daha fazla bilgi

Soçi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Soçi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Soçi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Soçi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 43.6087, Boylam: 39.7402

Soçi uydu görüntüsü

Soçi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Soçi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Soçi uydudan görüntüsü

Soçi konumu

Soçi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Soçi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

mehmet: soçi bana göre mükemmel bir yer - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
fatihyılmaz: soçi ye 2 defa gittim.çok güzel bir yer.livera parkı mutlaka gezmelisiniz.ayrıca sahil çok güzel,parklar harika...8 nci gök disko çok iyi.ayrıca kudurmuş at bar''ı harika.kısaca anlatılmakla bitmez.mutlaka gezin,görün fatih yılmaz - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.