Sokullu Mehmet Paşa Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sokullu Mehmet Paşa Lisesi (Adres: SOKULLU MEHMET PAŞA CADDESİ NO:71 DİKMEN-ÇANKAYA/ANKARA Telefon: 3124808889 Çankaya ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çankaya » Sokullu Mehmet Paşa Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sokullu Mehmet Paşa Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sokullu Mehmet Paşa Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8874, Boylam: 32.8372

Sokullu Mehmet Paşa Lisesi uydu görüntüsü

Sokullu Mehmet Paşa Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sokullu Mehmet Paşa Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sokullu Mehmet Paşa Lisesi  uydudan görüntüsü

Sokullu Mehmet Paşa Lisesi konumu

Sokullu Mehmet Paşa Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sokullu Mehmet Paşa Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

doktor: Şimdi AŞTİ otogarından Ankaray'a binip Kızılay'da ineceksin. Güvenpark tarafından çıkıp, hemen yakınındaki dolmuş durağına gideceksin. Ordan Sokullu dolmuşuna binip şöförden seni okulun orda biyerde indirmesini rica ediceksin. Otogardan yaklaşık 30-45 dakkada oraya ulaşırsın. Alternatif olarak güvenpartan otobüs kalkıyor mu onu bilemiyorum. bi forumdan alıntı yaptım bilginize. - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Misafir: Sokullu Mehmet Paşa Lisesi Güven park orda otobüs kalkıyor dimi....

Belediye Otobüs numarası kaç olduğunu bilmiyorum. Bana yardımcı olursan sevinirim. İşitme Engelliyim. Özürlü sınava gireceğim. o yüzden yetişemezsem bana uzak olmasın diye. Erkenden çıkmam lazım. Bilginize arz ederim. Mait atarsan çok iyi olur. oalboyaci@etu.edu.tr.

- 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
jane: sokullu mehmet paşa lisesine kızılaydan nasıl gidebilirim? - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.