Soma harita ve uydu görüntüleri

Soma ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Soma harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Manisa » Soma haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Soma haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Soma haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.1812, Boylam: 27.6038

Soma ilçesi belde ve köyleri

Adilköy , Akçaavlu , Avdan , Bayat , Beyce , Boncuklu , Bozarmut , Büyükgüney , Büyükışıklar , Cenkyeri , Çatalçam , Çavdır , Çevircek , Darkale , Deniş , Dereköy , Devlethan , Dualar , Duğla , Evciler , Eynez , Göktaş , Hacıyusuf , Hamidiye , Hatunköy , Heciz , Kaplan , Karacahisar , Karacakaş , Karaçam , Kayrakaltı , Kızılören , Kirazköy , Kobaklar , Koyundere , Kozanlı , Kumköy , Kuzluören , Küçükgüney , Menteşe , Naldöken , Pirahmet , Sarıkaya , Sevişler , Söğütçük , Sultaniye , Tabanlar , Tekeliışıklar , Turgutalp , Türkali , Türkpiyale , Ularca , Uruzlar , Vakıflı , Yağcıllı , Yayladalı , Yırca

Soma uydu görüntüsü

Soma ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Soma haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Soma uydudan görüntüsü

Soma konumu

Soma konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Soma) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

somalı: soma türkiyenin en kaliteli linyit kömürünün bulundugu ilcedir türkiyenin önemli bölümünün ihtiyacını giderir ve termik santreliyle ege bölgesinin ve marmara bölgesinin büyük bölümünü kapsar 100 bini askın nüfusuyla türkiyenin önemli şehirlerinden biridir www.soma.bel.tr www.radyosomafm.com - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
somalı: kömürüyle ünlüdür. ufak bir yerdir ama güzeldir somamız - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.