Uruzlar (Soma) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Uruzlar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Uruzlar, Türkiye topraklarında Manisa ilinin Soma ilçesine bağlı bir köydür. Uruzlar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Manisa » Soma » Uruzlar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Uruzlar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Uruzlar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2571, Boylam: 27.5353

Soma ilçesi belde ve köyleri

Adilköy , Akçaavlu , Avdan , Bayat , Beyce , Boncuklu , Bozarmut , Büyükgüney , Büyükışıklar , Cenkyeri , Çatalçam , Çavdır , Çevircek , Darkale , Deniş , Dereköy , Devlethan , Dualar , Duğla , Evciler , Eynez , Göktaş , Hacıyusuf , Hamidiye , Hatunköy , Heciz , Kaplan , Karacahisar , Karacakaş , Karaçam , Kayrakaltı , Kızılören , Kirazköy , Kobaklar , Koyundere , Kozanlı , Kumköy , Kuzluören , Küçükgüney , Menteşe , Naldöken , Pirahmet , Sarıkaya , Sevişler , Söğütçük , Sultaniye , Tabanlar , Tekeliışıklar , Turgutalp , Türkali , Türkpiyale , Ularca , Uruzlar , Vakıflı , Yağcıllı , Yayladalı , Yırca

Uruzlar uydu görüntüsü

Uruzlar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Uruzlar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Uruzlar uydudan görüntüsü

Uruzlar konumu

Uruzlar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Uruzlar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.