Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: ATATÜRK CD. OKUL SK. NO :1 KIRAÇ / BÜYÜKÇEKMECE Telefon: Faks: ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Büyükçekmece » Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu konumu

Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sonnur Yalnızoğlu İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: ben eskiden beyeniyodum ama artık betyenmiyorum çünkü ben artık oo okuldan ayrıldım kıraç fethiye şükrü olcay ilköretim okuluna gidiyorum ve ben okulumdan ve arkadaslarımdan çokkkkkkkkk memnunum size oo okulda iyi kötülükler ben okulumu çok seviyorum ve asla ayrılmammmmmmm byy byy byyy - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yok: tuvaletlerimiz çok pis hiç beyenmiyorumu çok utanıyorum lütven tuvaletler pis kalmasın - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ilknur çetin: merhaba ben ilknur çetin okulumla gurur duyuyorum ! - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
dilan ustahüseyin: ben dilan ustahüseyin bi. Böyle başka okul yok diyorum! - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
dilan ustahüseyin: ben dilan ustahüseyin

okulumu ve öğretmenimi müdürümü çok seviyorum

- 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
DİLAN: ben filan ustahüseyin.3 h cennet kaya öğretmenim den çok memnunumherkesi çok seviyorum teyelerimiz abilerimiz sesleniyorum çocuklarınızla beraber içeri gimeyin artık MÜDÜRÜMÜZÜ anlayın!!!!!!!!!! müdürümüze saygılar iletiyorum. DİLAN USTAHÜSEYİN 3H SINIFI

- 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
almila: ben almila bozdemir okulumla gurur duyuyorum . Müdürümü öğretmenimi çok seviyorum .Müdürümüzün yaptığı yeniliklerden dolayı çok tesekkür ,ederim

saygılarımla almila bozdemir

- 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
dilan ustahüseyin: sonnur yalnızoğlu benim okulum okulum ile gurur duyuyorum dilan ustahüseyin okulumuza müdürümüzün yapttığı yeniliklerden dolayı çok teşekkür ediyorum - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.