Yeşilçiftlik (Sultandağı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yeşilçiftlik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yeşilçiftlik, Türkiye topraklarında Afyonkarahisar ilinin Sultandağı ilçesine bağlı bir beldedir. Yeşilçiftlik yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Yeşilçiftlik hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Afyonkarahisar » Sultandağı » Yeşilçiftlik beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yeşilçiftlik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yeşilçiftlik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.5412, Boylam: 31.2202

Sultandağı ilçesi belde ve köyleri

Akbaba , Çamozu , Çukurcak , Dereçine, Doğancık , Karakışla , Karapınar, Kırca, Taşköprü , Üçkuyu, Yakasinek, Yenikarabağ , Yeşilçiftlik

Yeşilçiftlik uydu görüntüsü

Yeşilçiftlik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yeşilçiftlik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yeşilçiftlik uydudan görüntüsü

Yeşilçiftlik konumu

Yeşilçiftlik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yeşilçiftlik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

NURAN OKUR: MERHABALAR Ben Nuran Okur İSKENDERUN''DAN

1997 yılından bu yana Afyon Sandıklı kaplıcalarına gidiyoruz.Türkiyenin muhtelif yerlerinden insanlar şif için geliyorlar.Bizlerde çok memnunuz.Ben 9 yıl önce orda SULTANDAĞI YEŞİLÇİFTLİK beldesinden MUSTAFA NURİ DOĞAN ve ailesiyle tanıştım.Çok saygıdeğer,mazbut tertemiz insanlar.Yörenin vişne-sarıkirazreçeli,eriştesi ve kayısı reçellerinden tatma imkanımız oldu.Hakikiket çok güzel,hersenede davat ediliriz.İnşallah gelme imkanım olur''da o güzellikleri yerinde görürüm.Ordan gelip geçerken Yeşilçiftlik beldesinin yeşillikli güzel bir yer olduğunu görüyorum.Doğası ve havası insanları gibi tertemiz.Tüm yeşilçiftlik insanlarına sevgi ve saygılarımla.

- 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
köylüm: kasabamızda meyvecilik yapılmaktadır.ihraç ürünü olan kirazımız meşhurdur.bunun yanı sıra vişne ve elmalarımızda yabana atmamak gerekir.ürünlerimiz yenmeye bahçelerimiz görülmeye değer.konya bozkırlarına yakın bir vaha gibidir. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.