Sultangazi harita ve uydu görüntüleri

TR-ilçe daha fazla bilgi

Sultangazi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Sultangazi » Sultangazi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sultangazi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sultangazi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1078, Boylam: 28.8745

Sultangazi ilçesi belde ve köyleri

Sultangazi uydu görüntüsü

Sultangazi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sultangazi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sultangazi  uydudan görüntüsü

Sultangazi konumu

Sultangazi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sultangazi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

göksel arslan: diyorumki önceden eyüp belediyesi yeşilpınara yatırım yapıyordu . şimdi s.gazi 50 .yıla yatırım yapıyo, bizim yaylada insanlr,çoçuklar yokmu bizim bi parkımız var dillere destan bide oranın parkına bizim burda herhalde boş alan yok herhalde ondandır diyorum - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
1991TERAZİ VİLDAN: belediye başkanımızdan ricam mesire alanını düzenlesin. ne zaman gitsek içkicilerden alemci sarhoşlardan yer bulamıyoruz. orası toplum için değil mi söz vermişti yerleri ayıracağız diye. önümüzdeki sezon açılmadan düzenlenirse çok memnun oluruz. birde ramazan şenliklerinde mahallemizin imamları dururken başka sanatçılar çağırması biraz ayıp olmuyomu her akşam bir tane imamımız kur an ziyafeti verse daha samimi programlar olmazmı dikkate alınmasını rica ederim şimdiden başkanımıza TEŞEKKÜRLERRR..... - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
deniz--004: ben yaylada yaşıyorum sizin anlattığınız medeniyetin ulaşmadığı noktalardan bi tanesi ayrıca bide yol sorunu var çıkmaz bi sokak gibi aynı yerden girilir aynı yerden çıkılır yetkililerin bunu düzeltmesini istiyorum saygılar - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
hasan topaktaş: hayırlıoğlu camisinin önüne üs geçit istiyoruz ilgililere duyulur malkoçoglu tarafından geçiş çok tehlike arz ediyor - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ülkücü gençlik: semtimiz eskiden çok güzeldi şimdi cok kalabalıklaştı insanların gezip tozacağı güzel mekanlar istsyoruz sokakları aydınlatılmasını ıstıyoruz gönderen ülkücü gençlik - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
turuncay57: sultançiftliği yeni adıyla sultangazi güzel bir yer ama zamanında çarpık yapılaşma bilinçsiz parselleme sorumsuz baskanların sayesinde biraz geri kaldı ama tramway ın gecmesiyle buralar biraz daha hareketlendi adını duyurmaya başladı en önemlisi insanlarımızın bazı bölümlerinde hala medeniyet denilen birşey yok köyünden gelip burdada aynı şekilde yasamak olmaz yani hepimiz sonuçta köylerimizden geldik ama biraz medeniyet kural bilmek lazım diye düşünüyorum neden sultangazi şişli bahçelievler vs gibi güzel temiz saygılı bir yer olmasınki bunun olması içinde biz yaşayanlar ilk önce birbirimize saygılı olmalıyız sonrasıda belediye başkanına düşer. yazdıklarımı yanlış anlamayın kimseyi rencide etmek değil sadece biraz daha medeni olmak lazımmm. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ÖZLEM: bende doğma büyüme buralıyım çocukluk yıllarım çok güzel geçti doğa ve havası tertemizdi şimdi aynı şeyi söylemek mümkün değil tozundan nefret ediyorum. dumansız hava istediğimiz gibi tozsuz hava istiyorum. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
mehmet : belediye başkanından ricamız artık şu pazar illeti bitsin 2009 yılında yaşıyoruz - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
şekspir: semtimiz güzel ama insanlardan ricam kaldırımlar yolun oratsında yürümemek için yapılmıştır yani yayalar için - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
uğur : bende doğma büyüme 50.yıllıyım semtimiz cok güzel ancak insanların bazılarını biraz daha medeni olmaya davet ediyorum - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
kayhan: bende dogma buyume 50.yıl lıyım yanı sultangaziliyim :) - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
duygu: ben doğma büyüme zübeyde hanımlıyım gazinin her bişeyi ünlüdür ben gazide doığdum ve burda doğan birçok kişiyi tanırım ormanları gezilir... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
sadiyilmaz34: Sultangazi ilçesinin mahalleleri :

50.yıl, 75.yıl,cebeci,esen tepe,ismetpaşa,uğur mumcu,sultançiftliği,yunus emre,zübeyde hanım,gazi,cumhuriyet,malkoçoğlu,habipler,yayla,habipler1.

bilginiz olsun.

sevgiler, saygılar.

sadi yılmaz - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.