Sulusaray harita ve uydu görüntüleri

Sulusaray (Sebastopolis) Tokat il merkezine 69 km,Artova İlçe merkezine 30 km, Yeşilyurt İlçe merkezine 11 km uzaklıkta, 1990 tarihinde Yeni İlçe olmuş yerleşim yeridir. İlçe etrafı dağlarla çevrili bir ova üzerinde, Çekerek ırmağı kenarındadır.Antik Sebastopolis kentinin kuruluşu henüz kesin olarak bilinmemektedir. daha fazla bilgi

Sulusaray harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Tokat » Sulusaray haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sulusaray haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sulusaray haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9963, Boylam: 36.0819

Sulusaray ilçesi belde ve köyleri

Alanyurt , Alpudere , Arpacıkaraçay , Balıkhisar , Ballıkaya , Bayazıt , Buğdaylı , Çime , Dutluca, Ilıcak , Selimiye , Tekkeyeni , Uylubağı

Sulusaray uydu görüntüsü

Sulusaray ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sulusaray haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sulusaray uydudan görüntüsü

Sulusaray konumu

Sulusaray konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sulusaray) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

orhan aydın: tokatın bir ilçesi olmasına rağmen tokat özellikleri fazla görülmez - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
nuhgenç: çorludan,selamlar - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
www.ssaray.tr.gg: sulusaray detaylı tanımak için www.ssaray.tr.gg mutlaka bu adresi gezin - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.