Suruç harita ve uydu görüntüleri

Suruç Şanlıurfa'nın ilçelerinden biri. Merkez bucağa bağlı 54, Murşitpınar bucağına bağlı 18 köyü vardır. Yüzölçümü 799 km2 olup, nüfus yoğunluğu 101’dir. daha fazla bilgi

Suruç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Şanlıurfa » Suruç haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Suruç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Suruç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.9764, Boylam: 38.4242

Suruç ilçesi belde ve köyleri

Ağırtaş , Akören , Alanyurt , Aşağıkarıncalı , Aşağıoylum , Aybastı , Ayhan , Balaban , Bellik , Bilge , Binatlı , Bostancılar , Boztepe , Bozyokuş , Büyükağacı , Büyüksergen , Büyükziyaret , Çanakçı , Çaykara , Çengelli , Çomak , Dağgören , Dinlence , Dumlukuyu , Ekili , Eskice , Eskiören , Ezgil , Fıstıklı , Göleç , Günebakan , Harmanyalan , Hüyükyanı , İzci , Kapıcı , Kara , Karaca , Karadut , Karahüyük , Karataş , Keberli , Kesmecik , Kırmıt , Kızılhuyuk , Köseler , Köseveli , Kurutepe , Küçükova , Küçüksergen , Küçükziyaret , Mertismail , Mollahamza , Murşitpınar , Onbirinsan, Oymaklı , Ölçektepe , Örgütlü , Özgören , Özlüce , Saygın , Taşlıkuyu , Tavşan , Tokçalı , Topçular , Uçpınar , Uluduz , Uysallı , Üveycik , Yağışlı , Yalınca , Yalpı , Yanaloba , Yatırtepe , Yaylatepe , Yazı , Yeğen , Yıldız , Yoğurtçu , Yolcular , Yönlü , Yumurtalık , Yurtçiçeği , Zeyrek

Suruç uydu görüntüsü

Suruç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Suruç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Suruç uydudan görüntüsü

Suruç konumu

Suruç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Suruç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Suruçlu KADIOĞLU: Kadıoğlu kabilesi mensubu ömer yaşar KADIOĞLU akraba birligi kurma fikrini gerçege dönüştürmeye kararlı - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
KADIOĞLU ömer yaşar: Kadıoğlu demek suruçta büyük bir kabile demek 8 Köy nüfusunun çoğu KADIOĞLU dur . Suruçta Sayıları 2000 İle 3000 arasındadır. Viranşehir-dede 300 İle 400 Kadar KADIOĞLU nüfusu mevcuttur. - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Ömer yaşar KADIOGLU: Antepteyik ama kalben suruçta yaşiyik, birde su gelse suruc a, ceyhan gibi olur alimallah. .suruç a agaç fidanı gönderecegim su gelirse en az100 tane felan. herkes 100 eşittir orman gibi suruç - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
hakan giyim cemal : herkese.selamlar daha ne kadarsuruç halkını perişan edecek .bürokrasi.sayın başbakan.lütfen çabuk su getirin susuzluk.kaderimiz değildir sayğılar - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Ömer yaşar KADIOGLU: Narı bizden alıp tarsusa verdiler pamugu adana ya suruç degerlerini kaybederken nerde yiyici vekiller .sagmış solmuş devrımcıymış tuzu kuru işi.suruc a su su su - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Misafir: ben mahmut erdem suruç benim için cennet yeridir.suruç kadar güzel bir yer yoktur. şu anda adanada yaşıyorum görmeye gidecem işallah - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
umut: suruçta hayat başkadır her seyin de sevda ve özlem vardır söylenen tek türküdür yürekler de kardeşlık ve barış yürekten slm suruç'lular... - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
ikizdost: suruc güzel ama doğa bakımından fakir . ayrıca suruça kötüdür diye birşey yok sadece insanlar surucun farkedilmeyen yerleri görmemiş o güzelikleri görsünler. hep aynı yerleri gezmeyelim - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
by-yaralı: by yaralı selam arkadaşlar su suruça gelse suruç çennet olur bizim surum << embara miraye < 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: doğuştan suruçlu bu benim yurdum gelene gidene hep seni sordum üzülürsün diye bekledim durdum sende mutlu olamazmısın suruç toprağın çatlamış sen susamışsın birkaç çiftçi doyuramamışsın sende mutlu olamazmasın suruç suruçta çoğalmış kavame sayısı evlerde başlamış geçim kavgası memleket esiyor pamuk havası sendemutlu olamazmısın suruç - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
mustafa ökten: suruç un ne suçu var suruca su gelmese suruçta neden kalıyoruz ey vicdansızlar suruca su gelmese suruçlular ne yapacak icecek suyumuz bile yok - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
aWa_ŞiN: alizer köyündenim suruç bi başka urfa sayemizde ayakta her nekadar çamur u tozu pisligi çok olsada bir başkadır benim memleketim ama inanıyün orum ki kalkınacak bi g - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
sedat bulut: suruç suruç yapan sayın belediye başkanımız dr.etem şahina çok tşk lerimi arz ederim... en büyük başkan bizim bakan gelecek belediye secimlerde yine aday olmanı çok isderiz - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
sedat bulut: suruçluyuz deli kanlıyız kürtdüz ölene kadar kürt kalacagiz yaşasın kürtler - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
kaplan: ben sedat bulut suruç demek ilk akla gelen cenet yavrusu demek es de pır hesdıkım suruçlum - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
SURUCLU FİLOZOF: insan dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın yınede dogduğu guzel surucun yerini hic bir yer tutmuyor.kıbrıstan slm.AHMET OGE - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
tekinega: slm ben yakup suruca su getiecenmi ibrahim tatlıses - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
R.ŞAHİN: BENDE SURUÇLUYUM AMA ÇOK SEVİYORUM SU OLSA KİMSE BİR YERE GİDEMEZ SU OLSA SURUÇ CENNETE KAVUŞUR - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
tekinega: yakup ceylaner yaff bu surucuma kim su getirecek yaf ibo geldim gordun konuştun unutunmu yoksaabekliyom senden cevap hadi bakalım tekinega@hotmail.com suruçluyum suruç için olecem illerde yaşadım ama suruçgi,bi yer yokk olamaz mukemmel dir hepimiz icin gelin insanlık gorun burda - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
suruc"un sevdalısı: ben suruç akören muhtarlığı"nın KARAKUYU mezrasından Mehmet emin AKASLAN:amarika bilim adamı uyduya gider ve uydu da bitki bitermi diye ARAŞTIRMA yapar bakarki elinde küreğı karşıdan biri geliyor amarikalı sorar? BABO NE YAPİSAN bizim SURUÇLU PAMUK suliy"yam babo!amarikali nerelisin der SURUÇLİYAM BABO SURÇLUYAM!suruçlu uydudan bitkilerle uğraşiyorsa ve de bu güne kadar da susuz kaliyorsa ben vatandaş olarak diyecek bir şey bulamiyorum surucu SEVİYORUM sevgilerle NOT bu bir fıkraisede gerçekleri kabul edelim - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.