Taşova harita ve uydu görüntüleri

Amasya iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.036 kilometrekare, nüfusu 44.961 dir. Yüzeyi, ormanlarla kaplı dağlık olanlardan... daha fazla bilgi

Taşova harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Amasya » Taşova haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Taşova haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Taşova haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7530, Boylam: 36.3288

Taşova ilçesi belde ve köyleri

Akınoğlu, Alçakbel , Alpaslan, Altınlı , Ardıçönü , Arpaderesi , Ballıdere, Belevi, Boraboy, Çakırsu , Çalkaya , Çalkıdır , Çambükü , Çaydibi, Dereköy , Destek, Devre , Dörtyol , Durucasu , Dutluk , Elmakırı , Esençay, Gemibükü , Geydoğan , Gökpınar , Güngörmüş , Gürsu , Güvendik , Hacıbeyköyü , Hüsnüoğlu , Ilıcaköy , Ilıpınar , Karabük , Karlık , Karsavul , Kavlaoğlu , Kırkharman , Kızgüldüren , Korubaşı , Kozluca , Kumluca , Mercimekköy , Mülkbükü , Özbaraklı, Sepetli , Şahinler , Şeyhli , Tatlıpınar , Tekpınar , Türkmenadam , Uluköy, Umutlu , Yayladibi , Yaylasaray , Yenidere , Yeşiltepe , Yeşilyurt , Yolaçan

Taşova uydu görüntüsü

Taşova ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Taşova haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Taşova uydudan görüntüsü

Taşova konumu

Taşova konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Taşova) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sezimin koz: amasya taşova geydoğan köyü güzeldir özellikle türbesi vardır tavsiye edrim .gidilmesi gereken en güzel yerdir.insanları ii değildir ama yinede gidilmesi orada dua edilip huşa kavuşabilirsiniz . - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.