Şentepe (Tatvan) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Şentepe harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Şentepe, Türkiye topraklarında Bitlis ilinin Tatvan ilçesine bağlı bir köydür. Şentepe yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bitlis » Tatvan » Şentepe köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şentepe haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şentepe haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.5563, Boylam: 42.2469

Tatvan ilçesi belde ve köyleri

Adabağ , Alacabuk , Anadere , Benekli , Bolalan , Budaklı , Çalıdüzü , Çanakdüzü , Çavuşlar , Çevreköy , Dağdibi , Dalda , Dibekli , Dönertaş , Düzcealan , Eğritaş , Göllü , Güntepe , Hanelmalı , Harmanlı , Kaynarca , Kırkbulak , Kısıklı , Kıyıdüzü , Koğanlı , Koyluca , Koyunpınarı , Köprücek , Körüklü , Kuruyaka , Kuşluca , Küçüksu , Küllüce , Nohutlu , Obuz , Odabaşı , Oruçlu , Örenlik , Sallıca , Sarıdal , Sarıkum , Söğütlü , Suboyu , Şentepe , Teknecik , Tokaçlı , Tosunlu , Ulusoy , Uncular , Uslu , Yassıca , Yediveren , Yelkenli , Yoncabaşı , Yumrukkaya , Yumurtatepe

Şentepe uydu görüntüsü

Şentepe ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şentepe haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şentepe uydudan görüntüsü

Şentepe konumu

Şentepe konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şentepe) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.