Karahisar (Tavas) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karahisar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karahisar, Türkiye topraklarında Denizli ilinin Tavas ilçesine bağlı bir beldedir. Karahisar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Karahisar hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Denizli » Tavas » Karahisar beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karahisar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karahisar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.6131, Boylam: 28.9528

Tavas ilçesi belde ve köyleri

Akıncılar , Akyar , Alpa , Altınova , Avdan , Aydoğdu , Baharlar, Bahçeköy , Balkıca , Çağırgan, Çalıköy , Çiftlikköy , Damlacık , Denizoluk , Dereağzı , Derinkuyu , Ebecik , Garipköy, Gökçeler , Gümüşdere , Güzelköy , Hırka , Horasanlı , Karahisar, Kayaca , Kayapınar , Keçeliler , Kızılca, Kızılcabölük, Konak, Kozlar , Medet , Ovacık , Pınarlar, Pınarlık , Sarıabat , Seki , Sofular , Solmaz, Tekkeköy , Ulukent, Vakıf , Yahşiler , Yeşilköy , Yorga , Yukarıboğaz

Karahisar uydu görüntüsü

Karahisar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karahisar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karahisar uydudan görüntüsü

Karahisar konumu

Karahisar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karahisar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.