Ulukent (Tavas) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ulukent harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ulukent, Türkiye topraklarında Denizli ilinin Tavas ilçesine bağlı bir beldedir. Ulukent yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Ulukent hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Denizli » Tavas » Ulukent beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ulukent haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ulukent haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.4554, Boylam: 28.9902

Tavas ilçesi belde ve köyleri

Akıncılar , Akyar , Alpa , Altınova , Avdan , Aydoğdu , Baharlar, Bahçeköy , Balkıca , Çağırgan, Çalıköy , Çiftlikköy , Damlacık , Denizoluk , Dereağzı , Derinkuyu , Ebecik , Garipköy, Gökçeler , Gümüşdere , Güzelköy , Hırka , Horasanlı , Karahisar, Kayaca , Kayapınar , Keçeliler , Kızılca, Kızılcabölük, Konak, Kozlar , Medet , Ovacık , Pınarlar, Pınarlık , Sarıabat , Seki , Sofular , Solmaz, Tekkeköy , Ulukent, Vakıf , Yahşiler , Yeşilköy , Yorga , Yukarıboğaz

Ulukent uydu görüntüsü

Ulukent ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ulukent haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ulukent uydudan görüntüsü

Ulukent konumu

Ulukent konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ulukent) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.