Tefenni harita ve uydu görüntüleri

Tefenni, Burdur ilinin en eski ilçesidir. M.Ö. daha fazla bilgi

Tefenni harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Burdur » Tefenni haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tefenni haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tefenni haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.3129, Boylam: 29.7761

Tefenni ilçesi belde ve köyleri

Bayramlar , Belkaya , Beyköy, Çaylı , Eceköy , Hasanpaşa, Karamusa , Sazak , Seydiler , Yaylaköy , Yuva , Yuvalak

Tefenni uydu görüntüsü

Tefenni ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tefenni haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tefenni uydudan görüntüsü

Tefenni konumu

Tefenni konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tefenni) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

riza: tefenninin havası suyu çok güzeldir. Burada doğanlar bunu bilir. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.