Tekirdağ harita ve uydu görüntüleri

Tekirdağ Marmara bölgesinin Ergene kısmında kalan il. İl toprakları 40° 36’ ve 41° 31’ kuzey enlemleriyle 26° 43’ ile 28° 08’ doğu boylamları arasında yer alır. Doğudan İstanbul, kuzeyden Kırklareli, batıdan Çanakkale illeri ve güneyden Marmara Deniziyle çevrilidir. Kuzeydoğuda Karadeniz'e çok küçük bir kıyısı vardır. Trafik numarası 59’dur. daha fazla bilgi

Tekirdağ harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Tekirdağ haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tekirdağ haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tekirdağ haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9770, Boylam: 27.5084

Statik haritalar

Tekirdağ ilçe haritaları

Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Şarköy

Tekirdağ uydu görüntüsü

Tekirdağ ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tekirdağ haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tekirdağ uydudan görüntüsü

Tekirdağ konumu

Tekirdağ konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tekirdağ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

MAHİR : ÜLKEMİZİN DÜNYACA TANINAN GÜZEL BİR İLİ,GEZİLİP GÖRÜLÜRSE KESİNLİKLE MEMNUN KALINACAK BİR VATAN KÖŞESİ... - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Tekirdağ: Tekirdağ memleketim diye söylemiyorum çok güzeldir. -) Rakısı, köftesi ve pehlivanı (Hüseyin Pehlivan) meshurdur. Namık kemal burada yaşamıştır. (Sakız adası doğumludur). Merkeze en yakın olarak Turizme elverişli Kumbağı tavsiye ederim. Buraya kadar gelmişken Uçmakdereye gidip yamaç paraşütünü de denemelisiniz. Mürefte güzel bir sahil yeridir. Sakin, geceleri hızlı -) - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
gök mavi: Yabancı bir yazarın yazdığı gibi:ölmeden önceyapılacak vede görülecek şehirlerden bi tanesi tekirdağ.Hemen bütün işini gücünü bırakıp hemen gel pişman asla olmayacaksın söz yahu kızanım evladım bekleriz. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
koco: tekirdağ ilimiz çok beyendiyim illerden birisedir - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
xxx: çok il gördüm tekirdağ gibisini görmedim görmeniz lazım - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
şeyma: tekirdağ çok güzel bir il orayı çok seviyorum. tekirdağn ın ençok ay çiçiği meşhurdur.oraya gitmelisiniz adım-şeyma - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ERDENER HAKER: TEKİRDAĞ İLİMİZİN ENGÜZEL KESİMİ OLAN MÜREFTE MİZİN O HOŞ KOKAN KINALI YAPINCAK ÜZÜMLERİMİZLE BİRLİKTE ŞARAPLARIMIZIN EŞSİZ GÜZELLİĞİ VE TADI İLE KÖFTELERİMİZİN TADINA VARMAK İSTEYENLERE HATIRLATMAK TA BULUNURUM TEKİRDAĞ DAN MÜREFTEYE GİDECEK OLURSANIZ MÜREFTEDE KALMANIZI TAVSİYE EDERİM. - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ERDEN ER HAKER: TEKİRDAĞ İLİMİZİN ENGÜZEL KESİMİ OLAN MÜREFTE MİZİN O HOŞ KOKAN KINALI YAPINCAK ÜZÜMLERİMİZLE BİRLİKTE ŞARAPLARIMIZIN EŞSİZ GÜZELLİĞİ VE TADI İLE KÖFTELERİMİZİN TADINA VARMAK İSTEYENLERE HATIRLATMAK TA BULUNURUM TEKİRDAĞ DAN MÜREFTEYE GİDECEK OLURSANIZ MÜREFTEDE KALMANIZI TAVSİYE EDERİM. - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
misafir: mavi ve yeşillin bir arada olduğu insanların sıcak kanlı ve güler yüzlü olduğu küçük bir şehirdir - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
asya: köftesi ve rakısı meşhurdur.ünlü şairlerimizden namık kemal buralıdır.tekirdağ cennet gibidir her yerini gezmenizi tavsiye ederim.kiraz festivaline denk gelirseniz çok şanslısınızdır - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
alaybey: Sn. Ziyaretçi, harita bölümümüzde kod kullanılmamakta ve resim eklemesi yapılamamaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz. TurkceBilgi.com - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.