Balcalı (Tekkeköy) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Balcalı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Balcalı, Türkiye topraklarında Samsun ilinin Tekkeköy ilçesine bağlı bir köydür. Balcalı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Samsun » Tekkeköy » Balcalı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Balcalı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Balcalı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1557, Boylam: 36.5684

Tekkeköy ilçesi belde ve köyleri

Antyeri , Aşağıçinik, Bakacak , Balcalı , Başköy , Büyüklü, Çayırçökek , Çınaralan , Çimenli , Erenköy , Esentepe , Gökçe , Gökçedere , Gölçeğiz , Güzelyurt , Hamzalı , Kabaceviz , Kahyalı , Karaburuk , Karaoğlan , Karaperçin , Kargılı , Karışlar , Kerpiçli , Kışlaköy , Kibarlar , Köprübaşı , Kutlukent, Ovabaşı , Sarıyurt , Seymenler , Sıtmasuyu , Yağbasan , Yaylageriş , Yazılar , Yenidoğan , Yeniköy , Yeşilalan , Yeşildere , Yeşilyurt , Yukarıçınık , Zafer

Balcalı uydu görüntüsü

Balcalı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Balcalı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Balcalı uydudan görüntüsü

Balcalı konumu

Balcalı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Balcalı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sağlam: balcalı yolların yapılmasını ıstıyoruz saglıkocagın cıhaz verımesını ve donatımasını yılda kackışi kap kırızınden öldügünü bılıyormusunuz hepımız yardım edelım bızım köyün yarısı gurbette onlaryardım edebilir önder olunsun senlık benlık olmasın saygılarımla ms - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
samsunlu: merhabalar biz İZMİR DE yaşayan samsunlularız balcalı köyündeniz allah rızası için bir tane BALCALI köyünün resmini koyun bu siteye illaki bizi ugraştırıp bir site kurduracakcınız - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.