Akköy (Termal) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Akköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Akköy, Türkiye topraklarında Yalova ilinin Termal ilçesine bağlı bir köydür. Akköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Yalova » Termal » Akköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.6280, Boylam: 29.1914

Termal ilçesi belde ve köyleri

Akköy , Yenimahalle

Akköy uydu görüntüsü

Akköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akköy uydudan görüntüsü

Akköy konumu

Akköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

seherarica: Akköy Türkiyenin en güzel köylerinden biridir İnsanlarının sıcak ve sevecen tavrı anadolu insanının bütün misafir severliğini bünyesinde bulundurur.Yeşille iç içe doğası deniz ve hamamlara yakınlığı yaz kış yeşil çevresi sizi daima huzura sürükler - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Osman ŞEN: Akköy inanç turizmiylede önde.Geçen hafta yine Akköyümüze gittiğimde dedilerki, Akköy Şehitliğinde Kurtuluş Savaşında can veren şehitlerimiz için mevlidi şerif okunacak.Tabiki o günü Akköy şehitleri için okunacak olan mevlüt için ayırdım. İlk olarak Akköy Şehitliğinde bir kurtuluş anı canlandırıldı,daha sonra saygı duruşu,Akköy muhtarı Samet Doğrunun Termal Belediye Başkanı,Yalova Belediye Başkanı ve diğer büyüklere günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Mevlidi Şerif okundu.Misafirlere bol etli pilav ikram edildi. Gelenlere teşekkür ve kapanış konuşmasıyla tören bitti.Gerçekten Akköy Muhtarı Samet Doğru ve ekibini bu dev organizasyondan dolayı tebrik etmek lazım,nedenmi herşey harikuladeydide ondan.Şehitlerimizi unutmadığınız için teşekkürler Akköy Muhtarı Samet Doğru ve ekibi. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Osman Şen: Yine geçen pazar yani 02.08.2009 Akköydeydim. Her taraf yemyeşil her taraf yaz mevsimi kokuyor.Arkadaşlarla görüştükten sonra ne yapalım , ailece Çınarcığa gidelim dedik ve gittik. Akköye yakınlığıyla bilinen Çınarcık bir başka alem sanki Cannes Film Festivaline geldiğimizi zannettik.Gece 00:00 da Akköy''e döndük.Yine bir Akköy avantajından yararlandık.Kısacası her yere yakın olan bu köy sanki Dünyanın tam ortası.Bir Akköy sevdalısı olarak ben her zaman diyorum ana gibi yar, Akköy gibi diyar bulunmaz. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
akköylü: akköy de bu aralar peyzaj moda akköy şehitliği hayat mahallesi bunlarda önemli unsurlar - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
akköylü: akköy yalova ilinin en eski köyü olup yalovanın da en büyük köyüdür - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Osman ŞEN: Akköy sanayi alanında, soğuk demir doğrama ve çeşitli tarım aletleri imalatındada diğer köylerin ihtiyaçlarınıda görerek yine baş rolde oynamaya devam ediyor.Bu tarım aletlerini üreterek tarımın gelişip ilerlemesine yardımcı oluyor.Tabiki bu sanayide Akköy''e bir geir girdisi sağlıyor. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Osman ŞEN: Akköy gerçekten son zamanlarda hızla gelişen bir köy.Nedenmi harika bir çarşısı,yepyeni paket taşıyla yapılan yolları,Akköy Muhtarlık binası,Akköy Düğün Salonu,Akköy Sağlık Ocağı ve ortasındaki fiskeyeli havuzuyla gerçekten görülmeye değer. Bunun yanında Akköyümüzde özel yatırımlarda var. Örneğin Kasap Dükkanı,Berber Salonu,İnternet Salonu,Büyük bir Alışveriş Marketi,kahvehaneler gibi.Birde gençliği spora sürükleycek Akköy Spor Külübümüz var.Bunun yanıda Eski Çınarcık Yolunda büyük bir spor kompleksimiz var. Sanayi alanındada Akköy yine önde Akköyün çıkışında Sürekli faal olan Sandı Atölyesi ve Ambalaj Sanayi yer almakta.Bütün bunların hepsi Akköy''ümüz için. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Hikmet ŞEN: Akköyün nefis eriği o güzelim şeftalisi ne kadar güzel evet şimdi konak mahallesinin orda akköylü muhasebeci osman şenin oğlu hikmet şen oturuyor birde bahçesi var gelin gelin zengin malı zaten bu akköylülerin malı rahat olun ne isterseniz var hata internet cafe bile - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Osman ŞEN: Akköy bamyası ile ünlü bir köy olup Yalova /Trmal İlçesinin en büyük köylerinden biridir.Ben Osman Şen olarak Akköy doğumluyum. Akköyden 1989 da Üniversiten mezun olunca ayrıldım. Şu anda Karamürselde bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım.Fakat hala gönlüm Akköyde.Nedenmi ana gibi yar Akköy gibi diyar olmaz. Çünkü,Öyle bir konumu varki sanki cennet. Sıcak sumu istiyosunuz Termal Kaplıcaları 3 km,denizmi istiyosunuz Çınarcık veya Akköy sahili 3 km,şehirde dolaşmakmı istiyorsunuz Yalova 6 km ,piknikmi yapmak istiyosunuz doğa zaten sizin.Taze sebzemi istiyosunuz en ünlü yetişen sebzesi ucuz,birde harika bir bezelyesi varki sanki şeker.Son olarakda insanlar tarih ve tarihi evler görmeye Safranboluya gidiyor,bence hiç gerek yok Akköydeki tarihi Safranboluyu andıran evler zaten Akköye gelirseniz sizi kucaklayacaktır.Son olarakda candan insanları sizlere yardımcı olmaya çalışacak birde ekmek yaparken o candan insanların üzerine gelirseniz Akköyümüzün nefis içli pide çeşitlerinden tadacaksınız.Bence Termal,Çınarcık gibi yerlere giderken Akköy''den geçmeyi ihmal etmeyin. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Osman Şen: Akköy bamyası ile ünlüdür. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.