Tiflis harita ve uydu görüntüleri

Tiflis, Gürcistan’ın başkenti olup, Kura Irmağı’nın her iki yakasında yer alır. Kent, 350 km²’lik bir alana yayılır. Nüfusu 1.345.000’dir. daha fazla bilgi

Tiflis harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gürcistan » Tiflis haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tiflis haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tiflis haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.7099, Boylam: 44.7929

Tiflis uydu görüntüsü

Tiflis ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tiflis haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tiflis uydudan görüntüsü

Tiflis konumu

Tiflis konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tiflis) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kürşat haydan: ağustos ayında tiflisteydim gürcü olan sevgilimle gittim gerçekten çok hoş bi yer bir haftada her yeri gezdim diyebilirim insanlar sıcakkanlı doğa güzel kiliselerde güzeldi evlendiğimde burada yaşayabilirim ama gürcüce çok zor geldi bana en güzel yanlarındn biri sağlığa çok önem veriyorlar 24 saat eczanelerin açık olduğunu gördüm bu ülkede insan ölmez yaşar yaşar - 2 yıl, 10 ay önce yazıldı.
murat marina: gerçekten ben kendimde kaldım kaç gün 10 gün filan tifliste çok güzel bir yerdi ve inasnları çok sıcak kanlı ve misvir perverdiler gitmek isteynlere öneririm yani gidin gezin tanıyın oraları haçapuriyide yemeyi sakın unutmayı ama dikkat iki kişiyseniz tek haçapuri isteyin çünkü kocaman bitiremezsiniz - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
HALİS: GÜRCİSTAN TİFLİS 1.500.000 nüfuslu yeşiller icerisinde tarih kokan bir ülkedir.okuma oranı yüzde yüz olan bu ülkede ticaret yapan TÜRK firmaları ciddi ölçüde mevcuttur.TÜRK BÜYÜKELÇİLİĞİ.TİKA.T.C ZİRAAT BANKASI.THY.TÜRK GÜRCÜ İŞADAMLARI DERNEĞİ.TÜRK OKULLARI vs olmakla beraber TÜRK MUTFAĞININ HAKKINI VEREN TİFLİS SULTAN SOFRASI yemek yenilecek nezih kaliteli bir işletmedir.GÜRCÜ MUTFAĞINDA kendilerine özgü HAÇAPURİ,HİNGALİ,SASİVİ vs yemekleri ile ünlüdür.BATUM,BORJOMİ,KOBİLETİ,BAKURYANİ gibi turistik şehirleri gidilebilecek güzel şehirlerdir.GÜRCÜ halkı misafirperverliklerinin yanı sıra sıcakkanlı insanlardır.TÜRK vatandaşları vizesiz bu güzel ülkeye girebildikleri gibi şirket kurma,oturum alma vs çok kolaydır.hiçbir güvenlik probleminin olmadığı bu ülkeye gelmek isteyen TÜRK vatandaşları 00995 77 760203 bu numarayı arayarak benden bilgi alabilirler.16 senedir burada yaşayan ticaretle uğraşan TÜRK GÜRCÜ İŞADAMLARI DERNEĞİ DANIŞMA KURULU BAŞKANLIĞInı yürüten bir vatandaşım.halis - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
tarçin: güzel yer hele hele psikoloji bölümü - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.