Tirebolu harita ve uydu görüntüleri

Giresun iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 956 kilometrekare, nüfusu 43.722 dir. Yüzeyi derin vadilerden ve bu vadileri... daha fazla bilgi

Tirebolu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Giresun » Tirebolu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tirebolu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tirebolu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0048, Boylam: 38.8137

Tirebolu ilçesi belde ve köyleri

Akıncılar , Arageriş , Arslancık , Aşağıboynuyoğun , Ataköy , Avcılı , Balçıkbeleni , Belen , Civil , Çamlıköy , Çeğel , Danışman , Doğancı , Dokuzkonak , Düzköy , Edeköy , Ergenekon , Eymür , Fatih , Hacıhüseyin , Halaçlı , Harkköy , Işıklı , İynece , Karaahmetli , Karademir , Kayalar , Ketençukuru , Kovancık , Kovanpınar , Köseler , Kuskunlu , Kuzgun , Menderes , Mursal , Ortacami , Ortaköy , Oyraca , Örenkaya , Özlü , Sekü , Sultanköy , Şenyuva , Şirinköy , Tekkeköy , Yağlıkuyumcu , Yalç , Yalıköy , Yaraş , Yeşilpınar , Yılgın , Yukarıboğalı , Yukarıboynuyoğun , Yukarıortacami

Tirebolu uydu görüntüsü

Tirebolu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tirebolu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tirebolu uydudan görüntüsü

Tirebolu konumu

Tirebolu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tirebolu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sabutay: TİREBOLU işte üç medeniyeti içerisinde barındıran doğası tarihi ve denizi ile harikalar diyarı sahte cennet yanlız herkes TİREBOLUlu olamaz TIREBOLUlu olmak bir meziyettir. - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
hüseyin: tirebolu demek, tarih demek, medeniyet tarihi demek, harika bir ilçe - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
tripolis: Gelip görenler bilirler..Karadeniz''in en şirin ilçesi..Hulki Cevizoğlu, Kadir Çelik gibi haberciler başta olmak üzere birçok gazeteci buralıdır.. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
feride: sahil güzelliği ve fındığının kalitesi meşhurdur.kaleleri gezmeğe değer.insanları genel olarak cana yakındır.rahmetli sinema sanatçısı yaman okay tireboluludur.birde fıkıh alimi şemseddin bektaşoğlunu biliyorum - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.