Torbalı harita ve uydu görüntüleri

Torbalı: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 71.172 olup, 21.167’si ilçe merkezinde, 50. daha fazla bilgi

Torbalı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Torbalı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Torbalı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Torbalı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.1732, Boylam: 27.3549

Torbalı ilçesi belde ve köyleri

Ahmetli , Arslanlar , Atalanı , Ayrancılar , Bozköy , Bulbuldere , Çakırbeyli , Çamlıca , Çapak , Çaybaşı , Dağkızılca , Dağteke , Demirci , Doğancılar , Düverlik , Eyerci , Göllüce , Helvacı , Kaplancık , Karakızlar , Karakuyu , Karaot , Kırbaş , Korucuk , Kuşçuburnu , Naimeköy , Ormanköy , Özbey , Pamukyazı , Pancar , Sağlık , Saipler , Subaşı , Şehitler , Taşkesik , Tulum , Yazıbaşı , Yeniköy , Yeşilköy , Yoğurtçular

Torbalı uydu görüntüsü

Torbalı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Torbalı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Torbalı uydudan görüntüsü

Torbalı konumu

Torbalı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Torbalı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

nur: torbalı gerçekten konumu açısından harika bi yer ama bunu değerlendiremeyen insanlara ve biz torbalı halkına yazık..nüfusumuz fazla ama bir işe yaramıyor.adam akıllı vakit geçirebilmek için dışarı çıkıyoruz baska yerlerde geziyoruz.bence her alanda gelişmeliyiz...torbalıyı köy sananlar bile var... bu da benim sinirimi bozuyor.yeter artık burası da yol gecen hanına döndü herkes gelmesin burda biz bile iş bulamazken bi de dısarıdan geliolar iş aramaya...gerçi türkiyede iller arasında sanayi gelişmişliği acısından 4. sıradayız ama işçiler baska yerlerden geliolar servisle... bu da bazı siyasilere duyrulur..... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
AASSİİ: ARKADSLAR BISEY SORCAM SIZE TORBALIDA YUNUS EMRE İ.Ö.O VARMI BILENINIZ VARMI..BIRI BANA BOYLE BI OKULDA OGRETMENIM DEDIDE..BAKIYORUMDA OKULLARA GÖSTERMIYOR O OKUL VARDAMI YAZMIYORLAR YOKSA GERCEKTEN YOKMU BILANINIZ VARSA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TŞK EDERIM SIMDIDEN - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
cekiii: torbalı gerçektende gelışmekte olan bır ilçee ben çok begenıyorum:) - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Real: Torbalı'' ya gelen misafirlerimize Hangar Retorana uğramalarını tavsiye ediyoruz. Otantik Dekoru ve türk mutfağının eşsiz tatlarıyla sizleri bekleriz. - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
düdükk: torbalı göç akınıyla ünlü ,gelın görün - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.