Ayrancılar (Torbalı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ayrancılar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ayrancılar, Türkiye topraklarında İzmir ilinin Torbalı ilçesine bağlı bir köydür. Ayrancılar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İzmir » Torbalı » Ayrancılar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ayrancılar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ayrancılar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.2395, Boylam: 27.2840

Torbalı ilçesi belde ve köyleri

Ahmetli , Arslanlar , Atalanı , Ayrancılar , Bozköy , Bulbuldere , Çakırbeyli , Çamlıca , Çapak , Çaybaşı , Dağkızılca , Dağteke , Demirci , Doğancılar , Düverlik , Eyerci , Göllüce , Helvacı , Kaplancık , Karakızlar , Karakuyu , Karaot , Kırbaş , Korucuk , Kuşçuburnu , Naimeköy , Ormanköy , Özbey , Pamukyazı , Pancar , Sağlık , Saipler , Subaşı , Şehitler , Taşkesik , Tulum , Yazıbaşı , Yeniköy , Yeşilköy , Yoğurtçular

Ayrancılar uydu görüntüsü

Ayrancılar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ayrancılar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ayrancılar uydudan görüntüsü

Ayrancılar konumu

Ayrancılar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ayrancılar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.