Yeniköy (Torbalı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yeniköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yeniköy, Türkiye topraklarında İzmir ilinin Torbalı ilçesine bağlı bir köydür. Yeniköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İzmir » Torbalı » Yeniköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yeniköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yeniköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.1253, Boylam: 27.3317

Torbalı ilçesi belde ve köyleri

Ahmetli , Arslanlar , Atalanı , Ayrancılar , Bozköy , Bulbuldere , Çakırbeyli , Çamlıca , Çapak , Çaybaşı , Dağkızılca , Dağteke , Demirci , Doğancılar , Düverlik , Eyerci , Göllüce , Helvacı , Kaplancık , Karakızlar , Karakuyu , Karaot , Kırbaş , Korucuk , Kuşçuburnu , Naimeköy , Ormanköy , Özbey , Pamukyazı , Pancar , Sağlık , Saipler , Subaşı , Şehitler , Taşkesik , Tulum , Yazıbaşı , Yeniköy , Yeşilköy , Yoğurtçular

Yeniköy uydu görüntüsü

Yeniköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yeniköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yeniköy uydudan görüntüsü

Yeniköy konumu

Yeniköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yeniköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.