Trabzon harita ve uydu görüntüleri

Trabzon Karadeniz bölgesinin doğusunda yer alan il. İl toprakları 40° 33’ ve 41° 07’ kuzey enlemleriyle 37° 07’ ve 40° 30’ doğu boylamları arasında yer alır. Batıdan Giresun, güneyden Gümüşhane ve Bayburt, doğudan Rize illeri, kuzeyden ise Karadeniz ile çevrilidir. Trafik numarası (61)dir daha fazla bilgi

Trabzon harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Trabzon haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Trabzon haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Trabzon haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0063, Boylam: 39.7166

Statik haritalar

Trabzon ilçe haritaları

Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra

Trabzon uydu görüntüsü

Trabzon ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Trabzon haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Trabzon uydudan görüntüsü

Trabzon konumu

Trabzon konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Trabzon) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

İMDAT: turkiyenin en güzel ili yeşiliyle doğasiyla Ancak RİZE OLUR - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
konyalı: trabzona birkere bile gitmiş degilim ama ismine dogal güzelliklerine insanına hayranım ALLAH inş yakın zamnda nasıp eder hayalimin sehrine gitmeyi - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Gürsel Sancak: Trabzon eski adı Oymalıtepe mi? - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Gürsel Sancak: Bir yöre karadeniz,bir tekne Taka,bir yemek karalahana,bir tarih sümele ve bütün bu güzellikleri bağrinda saklayan kültür ve sanat ambari Trabzon merhaba... - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Misafir: tam 10sene oldu trabzona gitmedim.cok özledim trabzonu meydani,ataparki,encok ise sahilde yürüyüp deniz havasinin icime cekmeyi.karadenizli olmak ise cok bambaska seyda grurduyorum trabzonunla . - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
MERVEİSMAİL: AYRICA İZMİR GÜZEL OLABILIR AMA BATI YA ÖZENMEYİ BIRAKIN BATI DA SEVİLİR YERİ GELİR UYGULANIR GİDİLİR GÖRÜLÜR ÖZ DEĞERLERİNİZİ KAYBETMEYEN NAPSIN ŞİVEYİMİ DEĞİŞSİN... SEN DEĞİŞ OZAMAN ÇARPIK Bİ TÜRKÇE KONUŞ DOĞDUĞUN YERİ UNUT ŞİVENİ UNUT ÖYLE KONUŞANLARI HOR GÖR.. SAÇMALIK BU .. NE TÜRKLÜĞE NE İNSANLIĞA SIĞAR TRABZONLULUKTAN ZİYADE TÜRK OLMANIN KIYMATİNİ BİL .. İZMİR TURİSTLERLE DOLMUŞ NERESİ GÜZEL DOĞASI GÜZELSE İNSANI YOK...ADAM OLMAYAN MEMLEKETTEDEE CENNET OLSA YASANMAZ - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
MERVEİSMAİL: valla bende malatyada yaşıyorum Trabzon gib şehrimiz yok herşeyiyle bir bütün üniversitesi trabzonsporu doğası insanı yemekleri aklınızaa gelen tüm güzellikler ne arıyorsanız Trabzon da gezilecek görülecek ve çok zaman kaybedilmeyip hemen yasanmaya başlnacak yer ... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
TrabzoN61: Elinizi sol yanınıza götürün


İnceden bir tulum sesi,


Bir kemençe sesi yükseliyorsa


Bir kıpırtı oluyorsa bedeninizde


Bu sese doğru


Ve yeşil bakıp


Mavi düşünebiliyorsanız


Toksa sesiniz


Ve ahhlarınız bile nağmeli yükseliyorsa


Sönmüyorsa gözlerinizde ışık


Yanağınızın bi kenarındaysa o samimi tebessüm


Siz karadenizlisiniz


Karadeniz sizin yüreğinizdedir


Sizin olduğunuz her yer karadenizdir

- 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
TrabzoN61: Trabzon bir başka ya karadenizim en güzel yerinden biri zaten Karadeniz gibi güzel bir yer var mı ben trabzonluyum ama izmirde yaşıyorum izmirle trabzon hiçbir şekilde kıyasalanamaz buranın insanlarıyla karadenizin insanları karşılaştrılamaz izmirliler karadeniz insanı gibi sıcakkanlı değil kurban olayım trabzonumun insanınına havasına suyuna karalahanasına kuymağına beee:) - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
KaRiZmAtİkK: Trabzon gibi yer Türkiyeyi gezdim ama bulamadım süper bir yer doğa deniz yeşillik kentsel yapı harika inşallah ileriki zamanlarda Trabzonumuz büyük kent dangasınıda alarak yatırımlar ile Türkiyenin göz bebeği olucaktır - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
laz kızı fatoş: trabzonluyum demenın havası yeter beeeeee.ınsanlar tırsss oluyoya en cok onu sevıyorum.ben trabzonluyum ama ısım nedenıyle sehırdısındayım hep.ama trabzonlu olmanın ayrıcalıgını hep yasarım - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
LAZKOPAT: TRABZON AKOLUK MERKEZ MAHAALLESİ VE TRABZONUN EN IYI KOYU DUR DIGER TRBZONLU KARDESLERIM ALIN MAYIN SAKIN TRABZON BASTAN ASSAGI SUPER BE - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
asil: slm tüm trabzonu yazan ve yorumlayan insanlar trabzonu yorum lamanın özeti trabzon buğdayın veya üzümün vs harmanlandığı yer olmadığı ama yığıdın harmanlandığı yerdır aksı ispatlanamadığı sürece tüm insanlar bunu böyle biliyo caykaralı m nurı yazıcı izmir - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
SEFA ALTUNTAŞ : BİZE YENERİZ DİYE HAVALANIYODUNUZ O ZAMAN ADAM GİBİ KARŞIMIZA GEEÇİN MAÇ YAPALIM HAYDİ TS GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOLLLLLLLLLLLLLLLLLL - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
sürmeneli: izmirli neyiniz meşhur utanma söyle kızlarınızmı bizim delikanlılarımız meşhur - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
lazkopatlar: izmirli vatandaş TRABZON GİBİ MELEKETMİ VARDA YORUM YAPAYUSUN SEN BİR TRABZONDA YAŞA GÖR İKİ GUN GELİ GÖRMEYLE TADAMASSIN BENDE TRABZONLUYUM HER ZAMANDA YÜZÜM AK SÖYLERİM KİMSEDE Bİ LAF DİYEMEZ TRABZON MERKEZ - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
karden61: Trabzon bir dünya markası bence , okadar ülke şehir gezdim, Trabzon gibisi yok olamazda... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Trabzonlu: Trabzonlu olunmaz,doğulur:) - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
LAZZZZZ: TRABZONUM TÜRKİYENİN TÜM DENGELERİNİ DEGİSTİREN YERLERDEN BİRİDİR CAKMA TRABZONLU SÖZÜM SANA AYIK OL AKILLI OL TRABZONUMA LAF ETME DENGENİ DEGİSTİRMEYELİM SENİN TÜM TRABZONLU KARDESLERİME SAYGILAR - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
emir CAN: gittim gördüm gerçekten harika bir yer insanlarıda çok mükemmel izmirliyim sahsen trabzonu çok beğendim - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.