Tuzluca harita ve uydu görüntüleri

Kars iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.912 kilometrekare, nüfusu 24.137 dir Yüzeyi tatlı meyilli, çıplak yamaç ve sırtlardan ibarettir. Tarım ve hayvancılık, halkın başlıca geçim kaynağıdır Merkezi 2.287 nüfuslu Tuzluca kasabasıdır. daha fazla bilgi

Tuzluca harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Iğdır » Tuzluca haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tuzluca haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tuzluca haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.0491, Boylam: 43.6606

Tuzluca ilçesi belde ve köyleri

Abbasgöl , Ağabey , Akdeğirmen , Akdiz , Akoluk , Alhanlı , Arslanlı , Aşağıaktaş , Aşağıcivanlı , Aşağıkatırlı , Aşağısutaşlı , Badıllı , Bağlan , Bahçecik , Bahçelimeydan , Beyoğlu , Bostanlı , Buruksu , Canderviş , Çıraklı , Çiçekli , Doğanyurt , Eğrekdere , Elmalık , Gaziler , Gedikli , Göktaş , Güllüce , Güzeldere , Hadımlı , Hamurkesen , Hasankent , İnce , İncesu , Kalaç , KAmışlı , KAndilli , Karabulak , Karacaören , Karakoyun , Karanlık , Karataş , Kartutan , Kayakışlak , Kayaören , Kazkoparan , Kelekli , Kılıçlı , Kırkbulak , Kıznefer , Köprübaşı , Kula , Kumbulak , Kuruağaç , Küçükova , Laleli , Meydan , Mollakamer , Nahırkıran , Ombulak , Ortabucak , Osmanköy , Pirdemir , Sarıabdal , Sarıbulak , Soğukbulak , Söğütlü , Sürmeli , Taşuçan , Tezekçi , Turabi , Tutak , Uğruca , Üçkaya , Ünlendi , Yağlı , Yassıbulak , Yukarıaktaş , Yukarıcivanlı , Yüceotak

Tuzluca uydu görüntüsü

Tuzluca ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tuzluca haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tuzluca uydudan görüntüsü

Tuzluca konumu

Tuzluca konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tuzluca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ersan: bende tuzlucaliyim gercekten tuzlucanin esi bulunmaz ben ingilterde yasiyorum 13 ulke gezdim tuzluca gibisi yok misafir perver insanlar ic ice hele birde aksam olunca 3 5 arkadas bir araya gelip muhabet etmek super tum tuzlucalilara selmalar ersan yilmaztekin - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
TUZLUCA HAYRANI: TUZLUCA AYRIM YAPMADAN İNSAN YETİŞTİREN BİR MEKTEPTİR, BU MEKTEPTE YETİŞİP PİŞEN İNSANLARIMIZ DÜNYANIN BİR ÇOK YERİNDE BELLİ MEVKİLERE GELMİŞLER VE BU MEVKİLERİNDE DE HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET ETMEKTEDİRLER. - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
tuzluca sevdalısı: arkadaşlar siz şimdi gelip tuzlucayı görün çok değişti güzelleşti tuzluca başkadır suyuula havasıyla insanıyla gerçekten insanı sıcakkanlı gariban bir millettir.gelin görün mağaraları festivaller belediye aracılığıyla oluyor gelin..... - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
nursin turkan: bende tuzlucalıyım suan afganıstanda askerim butun tuzlucaları cok seviyorum guzel yurdum benim - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
kocaeliden recep: canımdan cok sevdiğim bir arkadaşım tuzlucayı bana sevdirdi bu ilçeyi internetten çok araştırdım ve şimdi tek dileğim var tuzlucaya gerçekten gelmek istiyorum inanın bana tuzlucayı çok seviyorum buradan tüm tuzlucaya sevgiler ve saygılar. - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
TEKİN CAF: MRB BEN TUZLUCADAN TEKİN,TÜM GURBETTEKİ HEMŞEHRİLERİMİZİ GÜZEL İLÇEMİZE BEKLİYORUZ.TUZLUCALILARA SLM - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
cemal çirkin kral: slm ben cemal gümüştekin aşağı mah oturuyom şu an taksimdeyim tuzlucayı ve arkadaşları çok özledim memleket gibisi yok - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
yaşar : ben tuzlucadan yaşar benim ilcem cok güzel ve temizdir insanımız cok iyi ve temiz ruhlu misafir perverdir burdan butun halklara sesleniyorum gelin ve görün ondan sonra yorum yapın ama bundan kendim kadar eminim pişman olmuyacaksınız m.yaşar.h - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
kenan-mgl@hotmail.co: arkadaşlar bu güzel mesajlarınızdan dolayı hepinine teşekkür edeiyorum.... tuzluca aşağı mahalle den..memeleketimizi hatırlayanımız varmış.gurur duydum.... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
N.DAĞHAN: slm olsun doğunun parisi ığdır tuzlucaya saygılar bende tuzlucalıym.NZM DAĞHAN - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ŞİRZAT MUGAN: TUZLUCA BİZİM YANİ TÜM TULUCALILARIN HASRET DUYDUĞU MEMELEKETİMİZ,TUZLUCANIN BAŞARILI OLMASI,HALKININ TÜRK,KÜRT DEMEDEN KARDEŞCE YAŞAMASI DİLEĞİMİZ VE İSTEĞİMİZDİR.BİN YILLARCA KARDEŞ DOST VE KİRVE OLARAK YAŞAMIŞ BU İNSANLARI KİMSENİN BÖLMEYE GÜCÜ YETMEYECEK.GEÇMİŞTE BUNUN ACILARINI HER İKİ KÖKENDEN İNSANLAR YAŞADI .YÖREMİZDE(karakösede)İSYANLAR ÇIKARDILAR.FRANSA VE İNGİLİZ EMPERYALİZMİNİN OYUNUN GELİNDİ,ŞİMDİKİ GİBİ BAĞIMSIZ DEVLET KURMA SAFSATASIYLA,OYSA KÜRT HALKI BU DEVLETİN KURUCUSU VE BİREYİDİR.VE ÖYLEDE KALACAK,KÜRT KÖKENLİ DOSTLARIMIZIN HERHANGİ BİRKONUDA ÖNLERİNDE BİR ENGELİ VEYASEN KÜRTSÜN BU İŞİ YAPAMAZSSIN DEYECEK BİR MERCİİ VE KANUN YOKTUR.BENDE AZERİYİM,BİR BAŞKASI ÇEÇENDİR,ARNAVUTTUR,HER KÖKENDEN BAĞİN,MSİZ DEVLER KURMA SESİ YÜKSELSE,VE VATAN KALIR NEDE MİLLET.BUNUN ÖRNEKLERİNİ AVURPADA GÖRDÜK.YUGOSLAVYA GİBİ.ULU ÖNDER ATATÜRKÜN NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE İŞARET ETTİĞİ,BUDUR.DÜŞÜNÜN DEĞERLİ DOSTLARIM ABD.150 YIL ÖNCE KÖLE OLARAK AFİRKADANGÖTÜRDÜĞÜ İNSANLARI AMERİKALILAŞTIRMIŞ.BİZLER BİN YILDIR BERABER YAŞAMIŞIZ,HEMDE HİÇ SORUNSUZ,ŞİMDİ NE OLDUDA ARAMIZDA SORUNLAR ÇIKIYOR,NEYİ PAYLAŞAMIYORUZ,BU VATANIN KURTULUŞ HARBİNDE MEHMETLE MEMO YANYANA SAVAŞIP ŞEHİT OLMAMAIŞLARMI? ŞEHİTLİKLERE BİR BAKIN DOĞULUSU,GÜNEYDOĞULUSU,BATILISIYLA YANYAN YATIYORLAR.BÜTÜN DİLİYORUM VVE UMUYORUM BÜ MİLLET EMPERYALIZME GEREKEN CEVABI VERECEK,BU ÜLKE HALKININ BİR BÜTÜN OLDUĞUNU,HEMİDE BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜN OLDUĞUNUN CEVABINI ÜLKEMİZ ÜZERİNDE OYUN OYNAYAN EMPERYALİZME VERECEKTİR.KÜRDÜ,TÜRKÜ,ÇERKEZİ,LAZI HANGİKÖKENDEN OLURSA OLSUN BU ÜLKEDE BAĞIMSIZ VE KARDEŞTİR BÜTÜN TUZLUCALILARA SELAM VE SEVGİLER. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
özcan: ben özcan çeken tuzlucalıyım ve tuzlucayı cok sevıyorum 10 yıldır istanbuldayım ve tuzlucayı cok özledım.Tuzlucanın herseyı harıka ve muazzam ve muhteseminsanları cok iyi bırgun hasret bıtecek ve sana kavusacagım Tuzluca muckkk - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
sude: Havana,toprağına,suyuna,misafirperver insanına hasretim TUZLUCAMA - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
1886: sensiz hayat çile olmuş çekilmiyor be gülüm - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
1886: ruken seni görmeyeli 1.5 sene oldu ama hala aklımdsın seni unutmak imkansız. seni kendimden daha fazla seviyorum ama senin anlağın falan yok. ne olur bana yardım et sesini duymak istiyorum.her an her vakit ve her saniye senin rüyalarınla yaşıyorum.rabbime dua ediyorum o benim olsun diye.ama biliyorum ki boşuna bir hayal...sen benim için ulaşılmaz bir rüyasın sana ulaşmıyorum.numaramı sibelden alabilirsin. sni çok ama çok seviyorum.sevmeseydim bunları yazmazdım.gülüm çiçeğim bitanem vazgeçilmezim lütfen bana ulaş... - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
vedat: bende tuzlucalıyım orayı çok özledim hep avcılığa giderim şuan çanakkaledeyim.vedat taştan tel 05438545631 - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
vedat: bende tuzlucalıyım orayı çok özledim hep avcılığa giderim şuan çanakkaledeyim - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
AHMET: MrB BEN TUZLUCANIN PIRDEMIR KÖYÜNDEN AHMET CALAYIR BÜTÜN TUZLUCALILARA SEVGILER SAYGILAR. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
YASİN: tuzluca tarım kredi kooperatifi faaliyetlerini artırarak vadesi geçen alacaklarını tahsil etmekte ve tarım sigortalarının faydalarını yöre halkına anlatarak sigortacılık faaliyetlerinde bir ilki gerçekleştirerek erzurum bölge birliğinde bölge birinciliğini elde etmiştir.bunadan sonrada tuzluca tarım kredi kooperatifi yetkilileri olarak en iyi hizmeti sunacağız. - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
EREN25/76: TUZLUCA KAYSISI HARİKADIR SULARI BERRAK VE BUZ GİBİDİR - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.