Uşak harita ve uydu görüntüleri

Uşak Türkiye'nin Ege bölgeside iç batı Anadolu bölümünde yer alan il. İl toprakları 38° 12’ ve 38° 56’ kuzey enlemleriyle 28° 48’ ve 29° 57’ doğu boylamları arasında kalır. Kuzeyden Kütahya, doğudan Afyonkarahisar, güneyden Denizli, batıdan Manisa illeriyle çevrilidir. Trafik plaka kodu 64’tür. daha fazla bilgi

Uşak harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Uşak haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Uşak haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Uşak haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.6705, Boylam: 29.4049

Statik haritalar

Uşak ilçe haritaları

Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey

Uşak uydu görüntüsü

Uşak ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Uşak haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Uşak uydudan görüntüsü

Uşak konumu

Uşak konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Uşak) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

isimsiz: ben külkötlüyüm..bizim de derelerimiz vardır..dokumacılıkla ünlüdür..köy olmnasına rağmen tarım ve hayvancılık sektöründe çalışan çok azdır..her zaman misafirlerimizi bekleriz... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
jasmin: uşak karahallı ilçesinin delihıdırlı köyünde üzüm yetişir bu köy tarım ve tekstille uğraşır şarapları meşurdur.köyümüze herkesi bekleriz meşur keşkek yemeğimizi ve tarhana çorbamızı yemeye.delihıdırlı köyünden sevgiler... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
jasmin: karahallı dokumacılıkla ünlüdür - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
emir: en guzel yemekleri otel agaoglunda yiyebilirsiniz - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
emir: sac kavurmasi meshur - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: dunyanin en buyuk ikinci kanyonu vardir - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Rıza Hoca: Türkiyede ilk şeker fabrikası Uşakta kurulmuştur. eşme kilimleri vede tarhanası meşhurdur. Türkiyede ilk elektrik Uşakta kullanılmıştır (şeker fabrikasında).Sivaslıda çilek üretilir ve çilek festivali düzenlenir. Banazda kiraz festivali vardır.Banazda Yörük şenlikleri düzenlenir ve yaklaşık 10.000 kişi katılır. Ulubey kanyonları dünyanın 2. büyük kanyonlarıdır.Uşak dericilikte ve battaniyede(sesli) önemli ihracat miktarına sahiptir. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
çakır: uşak''ın tarna çobası meşur ,kaliteli battaniyesi,(ben yenişehirliyim,köyümüzün tarihçesini nereden öğreneceğiz) - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.