Ufa harita ve uydu görüntüleri

ufa ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Ufa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Başkortostan » Ufa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ufa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ufa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: -33.417, Boylam: -70.728

Ufa uydu görüntüsü

Ufa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ufa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ufa uydudan görüntüsü

Ufa konumu

Ufa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ufa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Ufa'lı i.yk..: Ufa yı anlatmak yetmez..gidip te görmek var! Sosyal yaşam çok güzel..paranız varsa oçin xopoşo!eski türk uygarlığından esintiler eact tam! Monament durujma oçin kırasiva vapşi.. - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
tuguli-74: ben tuguli burasi ufa burayi anlamak ve anlatmak cok zor gelip gormek ve yasamak lazim ne havasina ne karisina nedeparasina akil sir ermez omur yetmez - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ufazede: WALLA NESİ ÜNLÜDÜR YOLU TAŞLIMI ÇAKILLIMI BİLMİYORUM AMA BENDE BURDAKİ ARKADAŞLAR GBİ GÖNÜL SIZISI ÇEKMEKTEYİM NE DİYİM AHH UFAAA AHHHHH!!! - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
paşa: bekle beni lilim geleceğim sana az kaldı sen benim ruhumsun - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
david: yha walla benimde war ama bende gidemiommm yha nası oljak bi bilen warsa sölesin off offff....:(( - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
murat: benım burda sewdıgım war ona gıdemıyoum YARDIM EDIN.. oldenolmen@mail.ru - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.
misafir: Salavat Yulaev - milli kahraman, Rudolf Nuriev - balet, Mustai Karim - yazar, Maris Nazirov - şair, türkolog; dünyanın en kaliteli ve faydalı balı, atlar, okculuk, dunyanın en eski mağarası - Kapova Peşera, dünyanın en güzel ve düzenli milli parkları, nehirleri va gölleri, cok zengin el yapımı milli kıyafetleri ve ahşap esyaları - 6 yıl, 1 ay önce yazıldı.