Gökova (Ula) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Gökova harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gökova, Türkiye topraklarında Muğla ilinin Ula ilçesine bağlı bir beldedir. Gökova yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Gökova hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Muğla » Ula » Gökova beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gökova haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gökova haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0592, Boylam: 28.3687

Ula ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Akkaya, Arıcılar , Armutçuk , Ataköy , Çıtlık , Çiçekli , Çörüş , Elmalı , Esentepe , Gökçe , Gökova, Gölcük , Karaböğürtlen , Kavakçalı , Kıyra , Kızılağaç , Kızılyaka , Portakallık , Saravyanı , Şirinköy , Turgut , Yaylasöğüt , Yeşilçam , Yeşilova

Gökova uydu görüntüsü

Gökova ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gökova haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gökova uydudan görüntüsü

Gökova konumu

Gökova konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gökova) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.