Ulubey harita ve uydu görüntüleri

Uşak iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 350 kilometrekare, nüfusu 17.6 dır. Yüzeyi dağlık, vadilik alanlardı ve çıplak platolardan... daha fazla bilgi

Ulubey harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ordu » Ulubey haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ulubey haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ulubey haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8728, Boylam: 37.7573

Ulubey ilçesi belde ve köyleri

Akkeçili , Akoluk , Akpınar , Aksaz , Avgan, Aydınlar , Başçardak , Bekdemir , Belenyurt , Büyükkayalı , Cevizlik , Çağlayan , Çamdere , Çamlıbel , Çardak , Çırpıcılar , Çubuklu , Doğlu , Durakköy , Dutluca , Elmaçukuru , Eymür , Fındıklı , Gedikler , Gümüşkol , Güvenköy , Güvenyurt , Güzelyurt , Hanyeri , Hasköy, Hocaoğlu , İnay , İshaklar , Kadıncık , Kalıcak , Karacaahmet , Kardeşler , Kıran , Kıranyağmur , Kışla, Kirazlık , Koşaca , Köseler , Kumanlar , Kumrulu , Kurudere , Küçükilyaslı , Küçükkayalı , Külçen , Ohtamış , Omurca, Oyumgören , Örenköy , Refahiye , Söğütlü , Sulumenli , Şahinkaya , Şekeroluk , Şeyhler , Uzunmahmut , Yenisayaca , Yukarıkızılın

Ulubey uydu görüntüsü

Ulubey ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ulubey haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ulubey uydudan görüntüsü

Ulubey konumu

Ulubey konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ulubey) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.