Şenoba (Uludere) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Şenoba harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Şenoba, Türkiye topraklarında Şırnak ilinin Uludere ilçesine bağlı bir beldedir. Şenoba yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Şenoba hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Şırnak » Uludere » Şenoba beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şenoba haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şenoba haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.4637, Boylam: 42.7021

Uludere ilçesi belde ve köyleri

Akduman , Andaç , Bağlıca , Ballı , Bulakbaşı , Dağdibi , Dağlı , Doğan , Gülyazı , Hilal, Işıkveren , İnceler , Onbudak , Ortabağ , Ortaköy , Ortasu , Şenoba, Taşdelen , Uzungeçit, Yemişli

Şenoba uydu görüntüsü

Şenoba ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şenoba haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şenoba uydudan görüntüsü

Şenoba konumu

Şenoba konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şenoba) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ergun gök: ben 2000-2002 yıllarında şenoba j.krk.k.lığında görev yaptım. gerçekten güzel küçük bir köy. oradaki arkadaşlarımı unutamadım - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
halit kara: senoba nin heryeri guzeldir ozellikle hezili guzeldir tas altida gezmez guzeldir - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.