Andaç (Uludere) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Andaç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Andaç, Türkiye topraklarında Şırnak ilinin Uludere ilçesine bağlı bir köydür. Andaç yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Şırnak » Uludere » Andaç köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Andaç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Andaç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.3559, Boylam: 43.2668

Uludere ilçesi belde ve köyleri

Akduman , Andaç , Bağlıca , Ballı , Bulakbaşı , Dağdibi , Dağlı , Doğan , Gülyazı , Hilal, Işıkveren , İnceler , Onbudak , Ortabağ , Ortaköy , Ortasu , Şenoba, Taşdelen , Uzungeçit, Yemişli

Andaç uydu görüntüsü

Andaç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Andaç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Andaç uydudan görüntüsü

Andaç konumu

Andaç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Andaç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.