Bağlıca (Uludere) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bağlıca harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bağlıca, Türkiye topraklarında Şırnak ilinin Uludere ilçesine bağlı bir köydür. Bağlıca yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Şırnak » Uludere » Bağlıca köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bağlıca haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bağlıca haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.4244, Boylam: 42.7556

Uludere ilçesi belde ve köyleri

Akduman , Andaç , Bağlıca , Ballı , Bulakbaşı , Dağdibi , Dağlı , Doğan , Gülyazı , Hilal, Işıkveren , İnceler , Onbudak , Ortabağ , Ortaköy , Ortasu , Şenoba, Taşdelen , Uzungeçit, Yemişli

Bağlıca uydu görüntüsü

Bağlıca ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bağlıca haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bağlıca uydudan görüntüsü

Bağlıca konumu

Bağlıca konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bağlıca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ahmet: bende oraya çıktım - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.