Şirinevler (Ulus) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Şirinevler harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Şirinevler, Türkiye topraklarında Bartın ilinin Ulus ilçesine bağlı bir köydür. Şirinevler yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bartın » Ulus » Şirinevler köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şirinevler haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şirinevler haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.6364, Boylam: 32.3378

Ulus ilçesi belde ve köyleri

Abdipaşa, Abdurrahman , Ağaköy , Akörensöküler , Aktaş , Alıçlı , Alpi , Arpacık , Aşağıçamlı , Aşağıçerçi , Aşağıdere , Aşağıemirce , Aşağıköy , Bağdatlı , Bahçecik , Balıcak , Buğurlar , Cerde , Ceyüpler , Çavuşköy , Çubukbeli , Çubuklu , Derecik , Dereli , Dibektaş , Dodurga , Doğanköy , Doruşahinci , Döngeller , Dörekler , Düzköy , Eldeş , Elmacık , Eseler , Gökpınar , Güneyören , Hasanören , Hisarköy , Hocaköy , Isırganlı , İbrahimderesi , İğneciler , İnceçam , Kadıköy , Kalecik , Karadiken , Karahasan , Karakışla , Kayabaşı , Keçideresi , Kırsınler , Kıyıklar , Kızıllar , Kirazcık , Konak , Konuklu , Kozanlı , Köklü , Kullu , Kumluca, Öncüler , Sarıfasıl , Sarnıç , Sofular , Şirinevler , Uçsaray , Ulukaya , Uluköy , Yenikışla , Yeniköy , Yılanlar , Yukarıdere , Zafer

Şirinevler uydu görüntüsü

Şirinevler ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şirinevler haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şirinevler uydudan görüntüsü

Şirinevler konumu

Şirinevler konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şirinevler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.