Urla harita ve uydu görüntüleri

Urla: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 35.467 olup, 25.648’i ilçe merkezinde, 9819’u köylerde yaşamaktadır. daha fazla bilgi

Urla harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Urla haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Urla haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Urla haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3219, Boylam: 26.7661

Urla ilçesi belde ve köyleri

Bademler , Balıklıova , Barbaros , Birgi , Demircili , Gölcük , Gülbahçe , Kadıovacık , Kuşçular , Nohutalan , Ovacık , Özbek , Uzunkuyu , Yağcılar , Zeytineli , Zeytinler

Urla uydu görüntüsü

Urla ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Urla haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Urla uydudan görüntüsü

Urla konumu

Urla konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Urla) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gizmo: efes kolejide var - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
paşa: urla titus feronia kulübünü mutlaka ziyaret edin - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.
can can: titus feronia motorve doga sporları kulübü urla demircili mutlaka ugrayın - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.