Vali Nevzat Ayaz Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Vali Nevzat Ayaz Lisesi (Lise
Adres: 9002 Sk. Eshot Garajı Arkası Yeşilyurt/İzmir Telefon: 2322563579 Faks: 2322553718 email: www.valinevzatayazlisesi@yahoo.com.tr) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Konak » Vali Nevzat Ayaz Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Vali Nevzat Ayaz Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Vali Nevzat Ayaz Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3906, Boylam: 27.1158

Vali Nevzat Ayaz Lisesi uydu görüntüsü

Vali Nevzat Ayaz Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Vali Nevzat Ayaz Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Vali Nevzat Ayaz Lisesi uydudan görüntüsü

Vali Nevzat Ayaz Lisesi konumu

Vali Nevzat Ayaz Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Vali Nevzat Ayaz Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.