Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Adres: Kalfaçeşme Sok. No:1 Koşuyolu Üsküdar Telefon: 2163391381 Faks: 2163252904) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Üsküdar » Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi uydu görüntüsü

Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi uydudan görüntüsü

Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumu

Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

betül kara: selam arkadaşlar ben bu okuldan yeni mezun oldum.ebelik bölümünden mezunum ve çok mutluyum.herkes validebağlı olamaz.bu benim için bir ayrıcalıktır. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.