Viranşehir harita ve uydu görüntüleri

Urfa iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 5.498 kilometrekare, nüfusu 30.218' dir. Yüzeyi genel olarak çok hafif dalgalı sırtlardan... daha fazla bilgi

Viranşehir harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Şanlıurfa » Viranşehir haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Viranşehir haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Viranşehir haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.2338, Boylam: 39.7624

Viranşehir ilçesi belde ve köyleri

Adaköy , Akçataş , Akkese , Alakonak , Altınbaşak , Arısu , Arıtır , Arıtır , Aslanbaba , Aşağıtınaz , Ayaklı , Bakımlı , Ballıca , Başaran , Begruk , Binekli , Bozca , Burç , Büyükbardacık , Büyükçavuş , Büyükgörümlü , Çamurlu , Çifçiler , Çiftekuyu , Çokran , Dedeköy , Defterdar , Degim , Demirci , Dikili , Dinçer , Dinçkök , Ekindöver , Elbeğendi , Elgun , Engelli , Eser , Eskikale , Eşkın , Evcimen , Eyyupnebi Beldesi , Eyyüpnebi, Germen , Goncuk , Göktepe , Gömülü , Gönüllü , Gözeli , Gözler , Güleryüz , Gürpınar , Güzlek , Işıldak , İncirli , Kadıköy , Karakuzu , Karataş , Kargalı , Karınca , Kavurga , Keçeli , Kemerli , Kervansarayı , Kınalıtepe , Kırbalı , Kırkgöz , Kırlık , Kolagası , Konakyeri , Koşulu , Kucak , Kumçeşme , Kurtulmuş , Küçük Dikme , Küçük Topça , Küçükmutlu , Malta , Mehmetçik , Müyükmutlu , Nergizli , Oğlakçı , Ovuncuk , Pınarlar , Sağırtaş , Samanlı , Sarıbal , Satıcık , Satılmış , Sayoba , Sebetli , Sozeri , Süleymaniye , Şahinli , Tanyeli , Taşönü , Taşyaka , Tekneli , Tepedüzü , Toklu , Tunçbilek , Türkeli , Uçgul , Ulaklı , Yaban , Yağızlar , Yarpuz , Yayık , Yazgüneşi , Yeşilalıç , Yeşildurak , Yıldız , Yolbilen , Yollarbaşı , Yukarı Dilimli , Yukarı Şölenli , Yukarıbağ , Yüceler

Viranşehir uydu görüntüsü

Viranşehir ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Viranşehir haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Viranşehir uydudan görüntüsü

Viranşehir konumu

Viranşehir konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Viranşehir) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ahmet: sn. Osman GÜLER; ben de tılbender köyündenim. ve v.şehir de yaşıyorum. 100 yıl önce çıkmış olmanıza rağmen tılbender i biliyor olman ilginç. bizim bir dedemizin kardeşi kayıp. o senin dedelerinden biri olabilir. zaten d. bakıra gitmiş olma olasılığı var. Bu güne dek viranşehire hiç gelmedinmi? - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
osman güler: ben osman güler aslen viranşehirliyim tılbendır köyünden yani dedem oralı 100 yıldır dedem ordan çıkmış d bakıra yerleşmiler ordanda ankaraya yerleşmişiz 30 yıldır.kendi kanbağım olan kişilerle temasa geçmek istiyorum g_osman21@hotmail.com - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
viransehirli erdem: viransehir viransehir viransehir ve yine viransehir seni cok seviyorum - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
Misafir: BEN MEHMET EMİN BÜYÜKTURAN VİRANŞEHİRLİYİM VE VİRANŞEHİR BENİM MEMKEKETİM ONU NE ANAMA NE BABAMA NEDE BAŞKASINA DEĞİŞİRİM SAĞOLSUN İKİ DÖNEM BAŞTA KALA SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ EMRULLAH CİNE VİRANŞEHİRİN YOLU SUYU ELEKTRİĞİ AKLA GELEBİLECEK HER ŞEYİ KALDIRI M TAŞLARI DAHİ HERŞEYİ BAŞTAN SONA YAPARAK ZATEN YENİ BR KENTE ÇEVİRDİ FABRİKA KURMAK BİZ VATANDAŞLARIN İŞİ BZİM ZENGİNLERİMİZİN İŞİ AMA Bİ YERDE BİZİMDE HATALARIMIZ VAR KENDİ İŞİMİZİ YAPMAK DURURKEN GİDİP BATIDAKİLERE HAMALLIK YAPIYORUZ NE YAPALIM VİRANŞEHİR İLERLEDİ AMA DAHA İNSANI GERİ KAFALI KALDI SAYGILRIMLA VİRANŞEHİRLİ EMİN - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
enver: herkes elini taşın altına koysun

hep birlikte degiştirelim bu memleketi viranşehirli olan herkese sesleniyorum

- 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
bawer elkatmış: viranşehir tuba arkadaşın dediği gibi hiç te berbat değil. orası benim ülkem hakaret kabul etmem. daha ordan nice egitler cıkacak... weranşarım geri bırakılmış olsa da,yatırım yapılmamış olsada,kara kuru olsa da, orası benim ülkem. - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
nalan: ben ışıklı köyünden nalan karacadağ köyümüzün görüntüleri niye çıkmıyoo - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
tuba: berbat bir şehir o kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
viran kentli: viranşehir 7 defa viran olan bir ilçemizdir viranşehir en fazla 4 5 yııl sınra cok gelişicek fabtikalar acılacak durumdadur inş bunlar olur - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Gelawej: bide il olsaydık nede güzel olurdu.. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
AHMET ZENCİROĞLU: ADI ÜSTÜNDE VİRAN OLMUŞ ŞEHİR ASLINDA AVRUPALILARIN TABİAT VE DOĞA İLE YAŞAMAK İÇİN CAN ATTIKLARI VE ARATIPTA BULAMAYAÇAKLARI BİR YER 1970 TEN SONRA EGİTİMİNİ TAMAMLAYAN NESİL İLE YAŞAYAN BİR DÖNEM GEÇİRİYOR İNANIYORUM Kİ BİRLİK OLUNSA DIŞTA VE İÇTEKİ AYDINLARIMIZ ÇOK ŞEYLER OLACAKTIR ACİLEN BİR YENİ BİR ŞEHİR PLANI YAPIP YOLLARIMIZIN GENİŞLETİLMESİ ŞEHRİN GENİŞ ALANA DAGITILMASI EN AZ 10 FAB AÇILMASI ÜRETİMYAPAR HALE GELMESİ İLE KURTULACAKTIR SELAMLAR TÜM ARKADAŞLARIMA NE OLUR ÇALIŞIP BİRAZDA GELECEK NESİLLERİ DÜŞÜNELİM - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.