Evrencik (Vize) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Evrencik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Evrencik, Türkiye topraklarında Kırklareli ilinin Vize ilçesine bağlı bir köydür. Evrencik yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kırklareli » Vize » Evrencik köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Evrencik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Evrencik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.6538, Boylam: 27.7121

Vize ilçesi belde ve köyleri

Akıncılar , Akpınar , Aksicim , Balkaya , Çakıllı , Çavuşköy , Çövenli , Develi , Doğanca , Düzova , Evrencik , Evrenli , Hamidiye , Hasboğa , Kışlacık , Kıyıköy , Kızılağaç , Kömürköy , Küçükyayla , Müsellim , Okçular , Pazarlı , Sergen , Sofular , Soğucak , Topçuköy

Evrencik uydu görüntüsü

Evrencik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Evrencik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Evrencik uydudan görüntüsü

Evrencik konumu

Evrencik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Evrencik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.