Akkuyu (Yüreğir) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Akkuyu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Akkuyu, Türkiye topraklarında Adana ilinin Yüreğir ilçesine bağlı bir köydür. Akkuyu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Adana » Yüreğir » Akkuyu köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akkuyu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akkuyu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0921, Boylam: 35.4164

Yüreğir ilçesi belde ve köyleri

Abdioğlu, Aflak , Ağzıbüyük , Akdam , Akkuyu , Akpınar , Alihocalı , Avcılar , Aydıncık , Aydınyurdu , Ayvalı , Baklalı, Bayramhacılı , Belören , Beyceli , Boynuyoğun , Boztepe , Buruk, Büyükkapılı , Camili , Cerenli , Cihadiye , Çağırgan , Çamlıca , Çarkıpare , Çatalpınar , Çaylı , Çelemli, Çınarlı , Çırışgediği , Çiçekli , Çine , Çotlu , Danışment , Dedepınarı , Denizkuyusu , Doğankent, Dutluca , Düzce , Egeciuşağı , Esenler , Geçitli, Gökbuvet , Güveloğlu , Hacıali , Hakkıbeyli , Hasanbeyli , Havutlu, Herekli , Hocalı , Irmakbaşı , İncirlik, Kadıköy , Karaahmetli , Karaömerli , Kargakekeçli , Karlık , Karobası , Kaşlıca , Kayırlı , Kepeztepe , Kılıçlı , Kızılkaş , Köklüce , Kürkçüler, Kütüklü , Maltepe , Menekşe , Mustafalar , Mutlu , Paşaköy , Sağdıçlı , Sarıçam , Sofulu, Solaklı, Suluca, Şahinağa , Şeyhmurat , Turunçlu , Ünlüce , Yağızlar , Yakapınar, Yarımca , Yeniköy , Yeniyayla , Yerdelen , Yukarıçiçekli , Yunusoğlu, Zagarlı

Akkuyu uydu görüntüsü

Akkuyu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akkuyu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akkuyu uydudan görüntüsü

Akkuyu konumu

Akkuyu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akkuyu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: AİLEMİZDE İKİ KİŞİYİ DAHA KAYBETTİK FETİYE YILDIZ VE MÜZEYYEN BERÇİNİDE KAYBETTİK ALLAHIM RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLUR İNŞALLAH - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Misafir: AKKUYU UYDU GÖRÜNTÜSÜNDE BİR YANLIŞLIKMI VAR YOKSA BİRDEN BAŞKA AKKUYUMU VAR ANLAMADIM BENİM BİLDİĞİM AKKUYU BÜYÜKECELİ GÜLNAR İÇEL DEKİNDEN BAHSEDİYORUM GÖRÜNTÜLERİN BURAYLA HİÇ ALAKASI YOK FARKLI YERSE ÖZÜR DİLİYORUM SELAMLAR SEVGİLER. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
köleli: merhaba bende köleli sülalesi.kendinizi tanıtırmısınız?? - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ÇAVUŞLU(HATIPLI) SÜL: MARHABA SAYGI DEĞER OKURLARIMIZLARIMIZ YİNE SİZLERE ÇAVUŞLU(HATIPLI) SÜLALESİNDEN BAHSEDİCEN DÜN YİNE ÇAVUŞLU SÜLALESİ BİR MİRAS MAL BÖLME DERDİNDEYDİ HELEKİ ZAMANINDA AMCALARDAN BİRİSİ ZAMANINDA SATMIŞ YEMİŞ FAZLA BİRMAL YOK OLSA NE YAPARLARMIŞ BİLEMİYORUM NEYSE HERKESE SELAMLAR - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ÇAVUŞLU(HATIPLI) SÜL: BU KÖYÜN EN BÜYÜK DEDELERİMİZDEN HACI İSMAİL YILDIZIN EŞLERİ EMİNE,ELİF,EMİNE OĞULLARI ALİ, MUSTAFA,MEHMET,GELİNİ FATMA KIZLARI AYŞE ,DURSUN TORUNLARI AHMET, MEHMET,RAHİM ONUR,AZİZ TORUNLARININ ÇOCUKLARI ZELİHA,ÜNZİLE,ÖMER, EMİNE YILDIZI RAHMETLE ANIYORUZ MEKANLARI CENNET OLSUN RABBİM BİZLERİ OMLARLA CENNETİDE KAVUŞTURSUN HEPSİNİN RUHU İÇİN RUHUNA FATİHA - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ÇAVUŞLU SÜLALESİ: akkuyu çok güzel bir köy köyün eski yaşlılarında HACI İSMAİL YILDIZ KÖYÜN EN ZENGİNİDİR BENDE ONUN TORUNLARINDAN BİRİYİM ONU ÇOOOOOOOOK SEVİYIORUM rahmetle anıyorum - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.