Kürkçüler (Yüreğir) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kürkçüler harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kürkçüler, Türkiye topraklarında Adana ilinin Yüreğir ilçesine bağlı bir beldedir. Kürkçüler yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Kürkçüler hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Adana » Yüreğir » Kürkçüler beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kürkçüler haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kürkçüler haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.9966, Boylam: 35.5121

Yüreğir ilçesi belde ve köyleri

Abdioğlu, Aflak , Ağzıbüyük , Akdam , Akkuyu , Akpınar , Alihocalı , Avcılar , Aydıncık , Aydınyurdu , Ayvalı , Baklalı, Bayramhacılı , Belören , Beyceli , Boynuyoğun , Boztepe , Buruk, Büyükkapılı , Camili , Cerenli , Cihadiye , Çağırgan , Çamlıca , Çarkıpare , Çatalpınar , Çaylı , Çelemli, Çınarlı , Çırışgediği , Çiçekli , Çine , Çotlu , Danışment , Dedepınarı , Denizkuyusu , Doğankent, Dutluca , Düzce , Egeciuşağı , Esenler , Geçitli, Gökbuvet , Güveloğlu , Hacıali , Hakkıbeyli , Hasanbeyli , Havutlu, Herekli , Hocalı , Irmakbaşı , İncirlik, Kadıköy , Karaahmetli , Karaömerli , Kargakekeçli , Karlık , Karobası , Kaşlıca , Kayırlı , Kepeztepe , Kılıçlı , Kızılkaş , Köklüce , Kürkçüler, Kütüklü , Maltepe , Menekşe , Mustafalar , Mutlu , Paşaköy , Sağdıçlı , Sarıçam , Sofulu, Solaklı, Suluca, Şahinağa , Şeyhmurat , Turunçlu , Ünlüce , Yağızlar , Yakapınar, Yarımca , Yeniköy , Yeniyayla , Yerdelen , Yukarıçiçekli , Yunusoğlu, Zagarlı

Kürkçüler uydu görüntüsü

Kürkçüler ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kürkçüler haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kürkçüler uydudan görüntüsü

Kürkçüler konumu

Kürkçüler konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kürkçüler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

PAŞAM: kürkçülü olmaktan gurur duyuyorum.ama biraz dada hizmet edilmeli.çünkü kürkçülerin ismi mecliste bile anılmıştır.SYG - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
asker: bende dagcılıyım orman yolu üzeri camur olmasından sikayetciyim sayın belediye baskanımız sizden ricam yolu bi an önce yapılamsıdır - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
meraklı: Kürkçüler Belediye Başkanlığının Dikkaktine: Beldemizin bir mahallesi olan dağcı mahallesine geçişi sağlayan eski köprü tadilat ettirilecekmi veya genişletilmesi düşünülüyormu ? Dağcı mahallesi ile Yürekli mahallesi arasındaki yolun bakım ve onarımı veya genişletilmesi düşünülüyormu eğer bu konu gündeminizde yok ise dahil edilmesini istiyoruz görevinizde başarılar. - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
meraklı: ben doğma büyüme bu beldeliyim beldemiz şehir merkezine çok yakın olduğu için sürekli şehre gidip geliyoruz adananın kuzeye kayması ile büyük bir nüfusda şehrin kuzeyinde yaşamaya başlamıştır. bu bölgede oturan belde sakinlerinin yoğun trafik nedeni ile büyük bir zamanı yollarda geçmektedir. beldemizin içinden geçen otoban ( D 400) karayoluna giriş ve çıkış verilemezmi merak ediyorum bu konu ile ilgili belediyemizce herhangi bir girişimde bulunuldumu, bulunuldu ise lütfen bu sayfadan bizleri aydınlarır iseniz minnettar kalırız selamlar - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
mustafa kurkculer: ben bu koyde yasiyorum yurekli mahhallesinde oraya 2 sene dir guya parkeyapacaklardi yeni yeni hazirliklara basladilar bıran once yapilirsa mahalle halki mennun olur - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.